به گزارش برنا، مهرداد کابلی، رئیس هیأت گلف استان اردبیل بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: دختران گلف‌باز اردبیلی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی بالای ۱۸ سال کشور عازم تهران می‌شوند.

او افزود: مسابقات گلف قهرمانی کشور بالای ۱۸ سال طی روز‌های ۱۹ و ۲۰ آبان ماه سال‌جاری در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت گلف استان اردبیل تشریح کرد: سمیرا حدیدی‌زاده، مریم مرتضوی، سونیا دادگر و ندا ابرار به سرپرستی سیده زهرا حسینی در این رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

کابلی با اشاره به تمرینات ورزشکاران این رشته تصریح کرد: تمرینات گلف به‌صورت مرتب در استادیوم علی دایی انجام می‌گیرد و تمرینات مینی‌گلف نیز روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته در زمین مینی‌گلف سماء برگزار می‌شود.

او بیان کرد: امسال در سطح استان کارگاه آموزشی گلف و مینی‌گلف در دو بخش بانوان و آقایان با حضور ۷۰ نفر برگزار شد.

رئیس هیأت گلف استان اردبیل با اشاره به تعداد ورزشکاران سازمان یافته در هفت ماهه اول سال‌جاری اظهار داشت: طی این مدت ۲۷ ورزشکار خانم و ۲۲ ورزشکار آقا در شهرستان اردبیل بیمه شدند.

کابلی بیان کرد: امسال دختران و پسران اردبیلی در رقابت‌های گلف و مینی‌گلف المپیاد استعداد‌های برتر ورزش نیز حضور داشتند که در مجموع یک نقره و ۳ برنز کسب کردند و تیم‌های دختران و پسران به مسابقات گلف زیر ۱۸ سال قهرمانی کشور اعزام شده بودند که پسران در رده چهارم و دختران در جایگاه هفتم کشوری ایستادند.

او گفت: مسابقات مینی‌گلف قهرمانی کشور در رده سنی آزاد نیز مهرماه سال‌جاری در تبریز برگزار شد که در این رقابت‌ها تیم پسران اردبیل به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند و دختران عنوان سوم تیمی را به خود اختصاص دادند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: