به گزارش خبرگزاری برناازلرستان ؛ حجت الاسلام شاهرخی روزپنج شنبه در آیین تکریم ومعارفه نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد که با حضور حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری برگزارشده بود با اشاره به یاد وخاطره  دو امام جمعه ی فقید استان آیت الله میانجی و آیت الله شاهرخی ،اظهار کرد:  لازم می دانم از زحمات حجت الاسلام میرعمادی تشکر کنم و از خداوند أجر عظیم را برای ایشان خواهانم.

او با بیان اینکه بی شک هر تحولی در استان رخ بدهد مرتبط با شورای اداری است.،افزود:همانطور که استاندار فرمودند مشکلاتی از درون و بیرون ممکن است باشد که با مشورت و خرد جمعی این مشکلات شناسایی و بعون الله قابل اصلاح هستند.

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: در هرحال مقام معظم رهبری مطالباتی دارند که باید برای این مطالبات اقدام عملی صورت گیرد، این یک تکلیف شرعی و قانونی است و برای این کار برنامه هایی تدوین شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه نمازجمعه در تراز انقلاب اسلامی با تعاون و همکاری حاصل می شود،یادآورشد: حال که به نمایندگی ولایت فقیه در استان منصوب شدم و به سرزمینم وارد میشوم لازم میدانم از حسن اعتماد معظم له تقدیر کنم.

حجت الاسلام شاهرخی خاطر نشان کرد: این خدمتگذار که تربیت شده حوزه و دانشگاه است در کنار دیگر ائمه جمعه و روحانیت پرتلاش و همه اقشار و تبعات خصوصا جوانان قرار میگیرم که با یاری خدا نماز جمعه را با شکوه و عظمت بیشتری برگزار کنیم و آنگاه با اتحاد و خرد جمعی آینده بهتری را برای لرستان رقم بزنیم.

او گفت: هدیه هایی که همان توصیه های مقام معظم رهبری است در خطبه های روز جمعه که هرکدام از این ها مدالی است پرافتخار ان شاءالله به استماع شما خواهم رساند.

همه باهم یک دل و یک زبان به دور از جناح بازی های متداول زیر پرچم نماز جمعه به سوی رشد و توسعه ی اخلاقی و فرهنگی و اقتصادی حرکت می کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: