به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سرهنگ" حسین حسین زاده" گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی و شکایت مال باختگان به پلیس، موضوع به صورت ویژه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان پیگیری شد.

وی افزود: در این خصوص تحقیقات گسترده علمی و تخصصی صورت گرفت که نتیجه این اقدامات منجر به شناسایی هویت  اعضای یک باند 3 نفره سرقت منزل و یک باند 4 نفره سرقت اماکن خصوصی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارقان دارای سوابق متعدد کیفری بودند، اظهار داشت: با تلاش ها و پی جویی های علمی و اقدامات هوشمندانه کارآگاهان سرانجام مخفیگاه متهمان شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات منسجم و ضربتی همه اعضای آنها دستگیر شدند.

سرهنگ حسین زاده خاطر نشان کرد: ارزش مجموع اموال مسروقه مکشوفه از مخفیگاه سارقان برابر اعلام کارشناسان مربوطه 20 میلیارد ریال است.

وی، نقره جات، لوازم خانگی، ابزار آلات دستگاه های صنعتی، ال سی دی، 3 دستگاه هود آشپزخانه، 20 دستگاه سینگ آشپزخانه و تعدادی ساعت دیواری را از جمله کشفیات این عملیات عنوان کرد و افزود: از این 2 باند 3 دستگاه خودرو شامل یک دستگاه پیکان وانت، یک دستگاه پراید و یک دستگاه خودروی سواری سمند نیز توقیف شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به شناسایی و دستگیری 3 مالخر اموال مسروقه در این عملیات گفت: تمامی متهمان دستگیر شده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: