به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ قدرت الله نوروزی در آیین افتتاحیه پروژه های عمرانی پایانه مسافربری صفه، ضمن آرزوی سفری امن برای مسافران و خوش آمدگویی به مسافرینی که اصفهان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده بودند، گفت: برنامه «هر یکشنبه یک افتتاح» برنامه ای است که بعضاً نه یک افتتاح بلکه چند افتتاح و کلنگ زنی دارد، یکشنبه آینده افتتاح پروژه در سپاهان شهر را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: پایانه مسافر بری صفه به انبار، پمپ گاز و اتوماسیون نیاز داشت و این امکان فراهم شده رانندگان بعد از مسافت طولانی، خودروی خود را در این ترمینال گازوئیل بزنند وبرای تحویل و امانت بار از انبار استفاده کنند.

شهردار اصفهان با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته کار رانندگان را روان کرده است، تصریح کرد: تا پایان سال شاهد پروژه های ملی در این شهر هستیم.جاده فرزانگان، پل آفتاب و نمایشگاه بین المللی استان در نوبت افتتاح و سالن اجلاس با هزینه هفتصد میلیارد تومانی آماده افتتاح است.

نوروزی ادامه داد: اصفهان در آستانه انقلاب عمرانی است و سال گذشته دو هزار ۵۰۰ میلیارد تومان صرف هزینه های عمرانی شده است و همه اینها دست رنج مدیران و اعضای شورای شهر است. اینکه در یک شهر هر هفته برنامه افتتاحیه باشد کار کوچکی نیست .آسایش و آرامش ارتقا پیدا کرده و خدمات برای مردم ارزان تمام شود و این اتفاق شدنی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: