به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ وحید رجبی مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در خصوص تجهیز خانه‌های ورزش در مناطق روستایی و محروم استان اظهار داشت: مجموعه بسیج استان به منظور ایجاد عدالت ورزشی، از ۵ سال پیش با ساخت سالن‌های ورزشی صالحین و ۹ دی در شهرستان‌های مختلف کار را آغاز کرده و امروز به جایی رسیده است که برای حدود ۶ پایگاه بسیج در محلات محروم منطقه شمال و شمال‌شرق شهرستان اصفهان از جمله محلات زینبیه و دارک، تجهیزات ورزشی به ارزش ۱۰ میلیون تومان تهیه شد.

وی افزود: این تجهیزات شامل اقلامی مانند تاتامی، میز تنیس روی میز، دارت، میز شطرنج، فوتبال روی‌میز و ... بوده و این تجهیزات برای هر کدام از پایگاه‌ها به صورت جداگانه تهیه شده است.

مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: در طول این چند سال نزدیک به ۲۰۰ سالن بزرگ ورزشی برای استفاده در رشته‌های رزمی و توپی در مناطق مختلف استان ساخته شده و هر کدام از حوزه‌های بسیج یک سالن ورزشی در اختیار دارد که تجهیز شده و هم‌اکنون در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به نقش فعالیت‌های زیرساختی بسیج در بالا بردن سرانه اماکن ورزشی استان، گفت: با فعالیت‌های بسیج و ساخت‌وساز‌های صورت گرفته در طول این چند سال، بالغ بر ۱۱۰ هزار مترمربع به سرانه اماکن ورزشی استان اضافه شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: