به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛  ایمان حجتی با اشاره به استقرار میز خدمت شهرداری در نماز جمعه این هفته اصفهان، گفت: در نماز جمعه این هفته به مناسبت روز شهرداری ها غرفه میز خدمت شهرداری اصفهان برقرار شد تا نمازگزاران و شهروندان اصفهانی علاوه بر آشنایی با خدمات جدید شهرداری اصفهان از جمله سامانه اصفهان نما(مجموعه خدمات آنلاین شهرداری اصفهان)، نرم افزار اصکیف (کیف پول الکترونیک شهروندی)، پروژه های شهروندسپاری و... ، بتوانند مشکلات خود را مطرح کرده و پاسخ سوالات خود در ارتباط با خدمات شهرداری را دریافت کنند.

وی ادامه داد: همچنین شهروندان از طریق این غرفه، پیشنهادها و انتقادات خود را با بخش های مختلف شهرداری که در میز خدمت مستقر بودند، در میان گذاشتند و از خدماتی همچون پروژه های آنلاین شهرداری، پروژه های شهروندسپاری، شهر با چند کلیک و .... اطلاع پیدا کردند.

حجتی ادامه داد: در کنار میز خدمت با توجه به تشدید وضعیت بیماری کرونا، امروز همکاران شهرداری اصفهان، محل مصلای اصفهان را به صورت ویژه ضدعفونی کردند. این کار در هفته های گذشته نیز انجام شده و در هفته های آینده نیز برای حفظ سلامت شهروندان و نمازگزاران، ادامه خواهد داشت.   

وی اضافه کرد: دکتر نوروزی، شهردار اصفهان در خطبه های پیش از نماز جمعه این هفته به مناسبت روز شهرداری ها، به تلاش های صورت گرفته برای مردم توسط شهرداری اصفهان، اقدامات، دستاوردها و برنامه‌های پیش رو اشاره کرده و همچنین در محل میز خدمت، پاسخگوی تعدادی از شهروندان بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: