سرپرست تیم دو و میدانی بانوان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در گفت و گو با خبرنگار برنا؛ قهرمانی بانوان طلایی پوش در لیگ دو و میدانی را افتخاری بزرگ برای دو و میدانی استان اصفهان دانست و گفت: با برنامه ریزی های دقیق و حمایت همه جانبه باشگاه بزرگ سپاهان موفق شدیم بر قله دو و میدانی بانوان ایران بایستیم و در مسیر قهرمانی تلاش و همدلی ورزشکاران و کادر فنی ستودنی بود و جا دارد از یکایک اعضای تیم تشکر کنم و این قهرمانی را به هواداران باشگاه بزرگ سپاهان و مردم فخیم و شریف اصفهان تقدیم می کنیم.

فاطمه بهرامی با اعلام اینکه دختران طلایی پوش در این مسابقات بسیار خوش درخشیدند و رکوردهای متعددی را در ماده های مختلف بهبود بخشیدند گفت: تیم ما موفق شد در مرحله نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ دو و میدانی کشور تعداد ۱۳ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۲ مدال برنز این رقابت ها را کسب کند و در مجموع امتیازات سه مرحله با کسب ۷۰۴ امتیاز قهرمان لیگ شویم و با توجه به به قهرمانی تیم دو و میدانی آقایان سپاهان این دو قهرمانی افتخاری بزرگ و کم نظیر خواهد بود برای ورزش استان اصفهان و امیدوارم با ادامه حمایت های باشگاه بزرگ سپاهان و برنامه ریزی های مدون هیات دو و میدانی استان اصفهان شاهد تداوم این موفقیت ها در سال های پیش رو باشیم.

دو

بهرامی حضور سپاهان در لیگ دو و میدانی را نقطه عطف لیگ دو و میدانی کشور دانست و گفت: باشگاه بزرگ و ریشه دار سپاهان با حضور مقتدرانه در بخش های بانوان و آقایان جذابیت خاصی به مسابقات بخشیده بود که این باعث ایجاد امید و انگیزه در بین دوندگان اصفهان و کشور شده است و برای این مهم از همه عزیزانی که این بستر را فراهم کردند به ویژه مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، جناب ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان، مهندس برکت رئیس هیات دو و میدانی استان اصفهان و پرسنل خدوم باشگاه سپاهان تقدیر و تشکر ویژه داریم.  

نتایج مرحله نهایی لیگ دو و میدانی بانوان:

ماده ۱۰۰۰۰متر پیاده روی:

زینب احدی مدال طلا

ماده ۱۰۰متربامانع:

شهلا محمودی مقام چهارم

سمیرا کردعلی مقام ششم

ماده ۱۰۰متر:

فرزانه فصیحی مدال طلا

فائزه آشورپور ماده هشتم

ماده۴۰۰متر:

کژان رستمی مدال طلا

نگین ولی پور مقام هفتم

پرتاب دیسک:

ژاله کاردان مدال طلا

پرتاب وزنه:

ژاله کاردان مقام چهارم

ماده۵۰۰۰متر:

فاطمه ابراهیم محمدی مقام هفتم

ماده۱۵۰۰متر:

مریم محمودی مدال طلا

فاطمه نصر مقام چهارم

ماده پرش سه گام:

مریم کاظمی مدال نقره

ماده پرش ارتفاع:

مهسا کارگر مدال طلا

ماده ۴۰۰متربامانع:

کژان رستمی مدال طلا

شهلا محمودی مدال نقره

ماده پرتاب نیزه:

سحر ضیایی مدال طلا

ماده۸۰۰ متر:

مریم محمودی مدال طلا( ثبت رکورد جدید باشگاهی)

نگین ولی پور مقام ششم

ماده ۲۰۰متر:

فرزانه فصیحی مدال طلا

فائزه آشورپور مقان هشتم

ماده پرش طول:

مریم کاظمی مدال برنز

حدیث احمدی مقام هشتم

ماده پرتاب چکش:

ریحانه آرانی مدال نقره

ماده ۳۰۰۰متر بامانع:

فاطمه نصر مدال طلا

فرحناز رایزن مقام چهارم

ماده ۱۰۰۰۰متر:

فاطمه ابراهیم محمدی مدال برنز

ماده هفتگانه

فائزه طباطبایی مدال طلا

ماده پرش با نیزه:

سمیرا کردعلی مدال نقره

ماده ۴۰۰×۴متر امدادی:

فولاد مبارکه سپاهان مدال طلا

مجموع امتیاازت هر سه مرحله لیگ دو و میدانی بانوان:

فولاد مبارکه سپاهان ۷۰۴ امتیاز

دانشگاه آزاد اسلامی ۶۱۵ امتیاز

پلیمر خلیج فارس ۵۷۹ امتیاز

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: