به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، سرهنگ "محمدرضا محمدی" گفت: ماموران گشت پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان از وقوع یک تصادف زنجیره ای در اتوبان شهید "میثمی" مطلع و به محل اعزام شدند.

وی گفت: در این حادثه رانندگی 4 سواری؛ پراید111 ، وانت پیکان ،آریسان و ساینا با یکدیگر برخورد می کنند و ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی نیز در حال بررسی صحنه و علت وقوع حادثه بوده اند که ناگهان یک کامیون ولوو نیز با این خودروها و یک سرباز تصادف می کند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متاسفانه بر اثر این حادثه رانندگی راننده وانت پیکان در دم فوت، سربازی که در حال بررسی صحنه تصادف بوده و 3  سرنشین دیگر خودروها نیز مصدوم می شوند.

سرهنگ محمدی بیان داشت: علت کارشناسی وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است و اعلام خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اشاره به اینکه همه ساله تعداد زیادی از کارکنان نیروی انتظامی در راه تامین نظم و امنیت جامعه، مصدوم، مجروح و شهید می شوند و خالصانه خدمت رسانی می کنند، از رانندگان خواست، فاصله طولی را رعایت کنند، با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و از عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند تا ان شاءالله شاهد وقوع اینگونه حوادث تلخ رانندگی نباشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: