به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ مجمع انتخاباتی هیئت تنیس روی میز استان اصفهان روز چهارشنبه با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، برخی ورزشکاران و رؤسای هیئت های شهرستان‌های اصفهان برگزار شد.

در این مجمع سه نفر برای رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان کاندیدا شدند که سید احمد حجازی به دلیل حضور نیافتن و منصوره رضایی انصراف دادند و مهدی تنگ تکابی با ۱۸ رأی قاطع و بدون رقیب برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیئت تنیس روی میز استان معرفی شد.

عباس مرادیان، معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در مجمع انتخاباتی هیئت تنیس روی میز استان اصفهان بر بی طرفی این اداره کل در انتخاب و برگزاری مجامع هیئت‌ها تاکید کرد و گفت: فدراسیون تنیس با سیاست‌ها و مدیریت شایسته توانست خود را در بین فدراسیون‌های کشور نشان دهد و در مجامع ملی و بین‌المللی بدرخشد و رقابت کند.

وی با بیان اینکه دست به دست هم دهیم و شرایط خوبی را برای تنیس استان فراهم کنیم، افزود: ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی در اولویت است و تنیس روی میز به عنوان رشته‌ای جذاب، پویا و پرتحرک همیشه مورد استقبال مردم است.

وی با بیان اینکه کمبودها و کاستی‌هایی در این راستا وجود دارد که باید با تلاش همه دست اندرکاران رفع شود و در راستای بهبود و پیشرفت این رشته قدم برداشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: