به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ در یازدهمین روز از آبان ماه 1399، معصومه پور رجب رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش در خصوص پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: در سال جاری هزار و 743 نفر  به مرحله مصاحبه دعوت شدند که فرایند مصاحبه در استان در دو پردیس فاطمه زهرا (س) و پردیس شهید باهنر به تفکیک جنسیت برگزار و با توجه به آمار بالای تعداد پذیرش و جذب دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان، فرایند مصاحبه بسیار فشرده شد.

وی افزود: زمان شروع مصاحبه ها 16 مهرماه لغایت 27 مهرماه از سوی وزارت تعیین شده بود که زمان و مکان مصاحبه متقاضیان از طریق پورتال های روابط عمومی اداره کل و پردیس های مجری مصاحبه، و از طریق تماس تلفنی به داوطلبان اطلاع رسانی شد. همچنین به منظور سهولت فرایند برای داوطلبان تمامی فرایند مصاحبه شامل پذیرش و تکمیل برگه‌های لازم، معاینات پزشکی، مصاحبه تخصصی و مصاحبه گزینش به صورت متمرکز و در یک روز و اجرا شد.

رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تاکید کرد: نتایج مصاحبه تخصصی در روز 28 مهرماه به وزارت ارسال شد و نتایج نهایی پذیرفته شدگان نیز از طریق سازمان سنجش در تاریخ 9 آبان‌ ماه بر روی خروجی سایت این سازمان قرار گرفت. ضمن اینکه کارنامه نهایی داوطلبان نیز تا ۱۵ آبان منتشر خواهد شد.

معصومه پور رجب ادامه داد: زمان آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از روز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه است و پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام می‌توانند به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه‌های محل قبولی خود مراجعه کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: