به گزارش خبرنگار برنا از گلپایگان؛ سید مسعود خاتمی در جلسه ستاد کرونا شهرستان گلپایگان که شامگاه امروز برگزار شد، اظهار کرد: ما از ابتدا به دنبال تشکیل ستاد در داخل کشور برای کرونا بودیم و معتقد هستم تنها این کار را نباید از وزارت بهداشت و دکتر نمکی توقع داشت.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به زحمت های فراوان وزارت بهداشت و درگیر شدن دو تن از مسئولان رده بالای این وزارت خانه به کرونا، تصریح کرد: این نشان دهنده در میدان بودن این مسئولان است و برای ما عمل به مصوبات ستاد کرونا تکلیف شرعی است.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس، با بیان اینکه  اقتصاد و زندگی مردم به هم ریخته و آشفته شده است، از فرماندار گلپایگان درخواست کرد: اگر به وسیله دولت می توان مقداری از این خسارت ها به مردم جبران شود، سریعتر و به موقع تامین خسارت شود.

وی در ادامه با اشاره به شدت گرفتن بیماری کرونا در تمام جهان، عنوان کرد؛ آمارها نسبت به جمعیت محاسبه می شود و در کشور ما نیز متاسفانه شدت بیشتری گرفته است.

خاتمی همچنان با بیان اینکه هنوز درمان قطعی برای این بیماری پیدا نشده، خاطرنشان کرد: البته دارویی در بعضی کشورها و کشور ما تجویز میشود که در بازار ۳۰ یا ۴۰ میلیون تومان قیمت دارد وزارت بهداشت کشور وارد کرده و به صورت مجانی در اختیار بیمارستانها قرار داده است.

وی با اشاره به هزینه های وحشتناک بیماری کرونا در کشور، افزود: اگر به مریض بگویند خودت این دارو را تامین کن یکی از شیطنتهای بیمارستان است و باید برای بیماران به رایگان تامین شود.

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در پایان به جان فشانی کادر درمان و مبتلا شدن پزشکان و متخصصان به این بیماری اشاره کرد و بیان کرد: باید همه به وزارت بهداشت کمک کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: