به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ علیرضا علیخانی، تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی فولاد مبارکه اظهار کرد: واحد باکس آنیلینگ شمارۀ ۳ موفق شد پس از ۶ ماه بررسی، برنامه‌ریزی و طراحی سیکل حرارتی این گرید از محصولات فولادی، در آذرماه سال جاری ۱۰۷۱ تن از این گروه محصولات را با موفقیت کیفی در این واحد تولید کند.

وی افزود: کارکنان بلندهمت خط باکس آنیلینگ شمارۀ ۲ نیز موفق شدند در مدت ۳ ماه، با برنامه‌ریزی و طراحی دقیق میکس و تناژ شارژها، تولید محصولات ویژه را ۴۷۵ تن افزایش دهند و به عدد ۲۱۸۶۱ تن دست پیدا کنند. در مجموع خطوط آنیلینگ با تولید ۲۲۹۳۲ تن در آذرماه سال جاری، موفق به رشد ۸۶ درصدی تولید محصولات ویژه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گردید.

تکنسین تولید خطوط آنیلینگ و شست‌وشوی الکترولیتی فولاد مبارکه در ادامه با بیان اینکه در مدت مشابه سال ۹۸ تولید محصولات ویژه به میزان ۱۲۳۲۹ تن بوده است، اظهار کرد: واحد باکس آنیلینگ نورد سرد گلوگاه تولید در زنجیره محصولات سرد است؛ این واحد با بررسی دقیق و ارتقای پارامترهای فنی توانسته تولید خود را بهبود بخشد و با اقدامات انجام شده حجم زیادی از محصولات ویژه را با حفظ برنامه ماهانه تولید کند و به نیاز مشتریان پاسخ دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: