به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ علیرضا مرزبان در پس از تساوی تیمش برابر ماشین سازی تبریز اظهار کرد: برخلاف آنچه انتظار داشتیم که با سه امتیاز از تبریز برویم اما این دیدار با مساوی به پایان رسید که واقعا طعم تلخ یک شکست را دارد.

وی ادامه داد: زمانی که سه پنالتی علیه ما گرفته می‌شود و بازی 3 بر یک با نتیجه سه بر سه به پایان می‌رسد، برای‌ ما دردناک است از امکانات و موقعیت‌هایی که امروز داشتیم استفاده نکردیم. مشکلات زیادی در زمین داشتیم و این تساوی به اندازه یک باخت برای ‌ما دردناک است که باید به آن مجددا اشاره کنیم. 2 روز پیش به ما اعلام کردن که باید به تبریز سفر کنیم. برنامه پرواز ما عوض شد بازی قرار بود فردا برگزار شود. برای همین تیم ما در این بازی به خصوص در نیمه دوم تمرکز نداشت باز هم می‌گویم نه از بازی و نه از نتیجه راضی نیستیم.

مربی تیم سپاهان در مورد اهداف این تیم در مسابقه امروز عنوان کرد:‌ فاکتور اول‌مان این بود که هم خوب دفاع و هم خوب حمله کنیم خیلی خوب توانستیم به دروازه حریف نزدیک شویم. نیمه اول سه بر یک به رختکن رفتمی اما در نیمه دوم تمرکزمان را از دست دادیم بحث حمله و دفاع نبود بازی به جنجال کشیده شد این نتیجه برای‌مان دردناک است.

مرزبان تصریح کرد: تعویض‌های خیلی خوبی هم داشتیم اما قدرت بازی‌سازی را از دست دادیم همیشه سعی می‌کنیم با کنترل بازی و پاس‌های خوب به دروازه حریف نزدیک شویم اما این فرصت را به حریف دادیم بازی را کنترل کند و این واقعیتی است که باید به آن اشاره کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: