به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سعید رستمی بعد از بازی تیمش مقابل تیم ملی فوتسال حفاری اهواز گفت: شرایط ما به گونه ای بود که به ۳ امتیاز این دیدار نیاز داشتیم تا حداقل توانایی بچه ها را ثابت کنیم و خدا را شکر به نتیجه رسیدیم.

وی افزود: ابتدا یک عذرخواهی به تیم خوب ملی حفاری بدهکار هستیم بابت میزبانی امروز برای ورود اولیه به ورزشگاه که خوب نبود، از کادر و بازیکنان تیم عذرخواهی می کنم، قطعا اصفهان در سطح فوتسال آسیا یک میزبان شایسته است، اما متاسفانه شرایط میزبانی امروز به خاطر مسائل ضدعفونی ایده آل نبود و شرمنده شدیم.

سرمربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان تصریح کرد: بازی حساسیت خاص خود را داشت و در نیمه اول دقیقا از روی دو اتفاق گل خوردیم و کل بازی حریف شانسی نداشت به جز همان دو موقعیت نیمه اول. انشالله هفته آینده استراحت خواهیم داشت و رفته رفته با اضافه شدن بازیکنان جدید شرایط ما در جدول خوب خواهد شد.

رستمی در خصوص اعتراضات تیم ملی حفاری در پایان نیمه اول گفت: من فکر می کنم ۴ بازی گذشته شرایط به نحوی بود که اگر تیم ما کمی اعتبار بیشتر داشت، یعنی اسمش چیز دیگری بود قطعا نتایج به لحاظ اشتباهات غیر عمد داوری این گونه نمی شد. متاسفانه در بازی های قبل اتفاقاتی افتاد که ما متضرر شدیم. البته همیشه گفتم اشتباهات داوری عمدی نیست و امروز هم به استثنا همان یک صحنه داوری یکنواخت و بی نقص بود و آن صحنه را هم کارشناسان داوری نظر خواهند داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: