به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ منصور شیشه فروش درباره آخرین وضعیت مناطق زلزله زده جنوب استان اصفهان، اظهار کرد: اوضاع سمیرم هم اکنون آرام است و آب، برق، گاز و تلفن روستاهای بخش پادنا وصل شده است.

وی از بازگشایی همه جاده‌های این شهرستان خبر داد و افزود: طبق بررسی‌های اولیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ۲۳۰ واحد مسکونی در روستاها پادنای علیا و سمیرم نیاز به تعمیر دارد اما هنوز از میزان خسارت واحدها برآوردی نشده است که در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: سه تیم ۱۵ نفره اسکان و تغذیه از اصفهان برای کمک رسانی به زلزله زدگان سی‌سخت کهگیلویه و بویراحمد اعزام شدند همچنین برای کمک به حمل و نقل جاده‌ای در سی‌سخت، یک لودر و ۲ کامیون از راهداری استان در حال اعزام است.

به گزارش خبرگزاری برنا، زمین لرزه‌ای به شدت ۵.۶ ریشتر شب گذشته در مرز دو استان کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان رخ داد. این زمین لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین و در فاصله ۱۰ کیلومتری سی‌سخت در کهگیلویه و بویراحمد، ۱۹ کیلومتری کُمه استان اصفهان و ۲۴ کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به وقوع پیوست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: