به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سرهنگ حسین تُرکیان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موبایل توسط سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت و شکایت مال باختگان، موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: تیم ویژه ای از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی استان تحقیقات تخصصی خود را بر روی پرونده مذکور آغاز کردند و با تلاش شبانه روزی در خصوص بررسی صحنه های جرم و مقایسه شیوه های سرقت توسط متهمان با شیوه سرقت توسط افراد سابقه دار سرانجام هویت یکی از سارقان که در بیشتر سرقت ها نیز حضور داشت به دست آمد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تصریح کرد: با شناسایی فرد مذکور کارآگاهان بلافاصله وارد عمل شده و طی هماهنگی با مقام قضائی وی را در یکی از مناطق حاشیه ای شهر اصفهان دستگیر و به پلیس آگاهی استان اصفهان منتقل کردند.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهم که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بود سرانجام در مواجه با مدارک و مستندات پلیس لب به اعتراف باز کرده و 2 نفر دیگر از همدستان خود و یک مالخر را معرفی کرد.

سرهنگ ترکیان از دستگیری تمامی اعضای باند مذکور خبر داد و گفت: با اعترافات به دست آمده از متهمان 102 فقره سرقت موبایل و وجوه نقد از عابران پیاده کشف شد که در این خصوص پرونده تشکیل و این افراد برای رسیدگی به جرایم خود تحویل مراجع قضائی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: