به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به حادثه واژگونی کامیون در اتوبان فرودگاه، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۹:۳۷ امروز به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گزارش شد که بلافاصله آتش نشانان راهی محل حادثه شدند.

وی با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه شماره ۶ به محل حادثه برای امدادرسانی اعزام شدند، اضافه کرد: اکیپ اعزامی در کمترین زمان ممکن در محل، حاضر شدند و راننده کامیون را نجات دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه علت بروز حادثه در دست بررسی است، افزود: این حادثه مورد فوتی نداشته، اما راننده کامیون از ناحیه پای راست دچار آسیب‌دیدگی شدید شد و برای ادامه روند درمان تحویل نیروهای اورژانس شد.

وی با اشاره به اینکه امروز به دلیل بارندگی حدود چهار واژگونی خودرو در شهر اصفهان رخ داده است، تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی رانندگان باید حین رانندگی قوانین را رعایت کنند و از سرعت غیرمجاز خودداری کنند، در شرایط جوی که برف و باران می‌بارد، رانندگان باید با چراغ‌های روشن، سرعت مجاز و حرکت بین خطوط رانندگی کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: