به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ مهدی خضری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به وضعیت تردد در محور‌های استان اصفهان گفت: روز گذشته ۹۵۴ هزار و ۱۷۸ تردد در استان اصفهان ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۵ درصد افزایش داشته است.

او با بیان اینکه از این تعداد تردد ۷۸ هزار و ۴۱ خودرو به شهر‌های استان اصفهان وارد شده‌اند، اضافه کرد: ۲۸ هزار و ۵۱۱ خودرو نیز از شهر‌های استان اصفهان خارج شده است.

افزایش ۷۷ درصدی تردد در محور‌های استان اصفهان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با بیان اینکه کل تردد‌های ثبت شده در استان اصفهان از ۲۵ اسفند ماه سال ۹۹ تا ۶ فروردین سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۱ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۴۲۰ مورد بوده است، ابراز داشت: این آمار نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۷ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته  تاکنون ۴۴۳ هزار و ۴۷۶ خودرو وارد شهر‌های استان اصفهان شده است، گفت: دراین بازه زمانی ۸۲۹ هزار و ۸۱۲ خودرو نیز به شهر‌های استان وارد شده است.

خضری با بیان اینکه محور اصفهان – بهارستان با ۴۹۶ هزار و ۷۰۲ تردد دارای بیشترین تردد در استان اصفهان بوده است، ابراز داشت: آزادراه قم –کاشان با ۲۲۳ هزار و ۷۹۷ تردد نیز کمترین میزان را به خود اختصاص داده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: