به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ آرش نجیمی با اعلام نارنجی شدن شهرستان اصفهان، اظهار داشت: در حال حاضر شهرستان گلپایگان و خوانسار در وضعیت قرمز قرار دارد و شهرستانهای لنجان، مبارکه، تیران و کرون، نجف آباد و اصفهان در وضعیت نارنجی قرار دارند و با افزایش تعداد بستری ها پیش بینی می شود تا پایان فروردین ماه اصفهان قرمز شود.

وی ضمن موثر بودن دید و بازدیدها و مسافرت های نوروزی در افزایش حجم ابتلا به کرونا در استان اصفهان افزود: در شبانه روز گذشته از سه هزار و ۳۶۶ بیمار مشکوک به کرونا هزار و ۳۸۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۱۳۱ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۹۸ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۷۷۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد:  ۱۱۱نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر۱۳ بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۷ مورد مثبت قطعی فوت با کرونا گزارش شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: