به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ عباس رضایی استاندار اصفهان دیشب در دیدار اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: این باشگاه مورد مطالبه جدی و محبوب مردم استان اصفهان است.

وی با بیان اینکه ۲ تیم ذوب آهن و سپاهان در حوزه فوتبال استان اصفهان فعال هستند که هر ۲ طرفدارانی دارند، ادامه داد: انسجام، همدلی و هماهنگی میان اعضای باشگاه فولادمبارکه سپاهان وجود دارد و انتظار دارم ذائقه شیرین مردم توسط تیم‌های فوتبال استان با اتحاد و به دور از حاشیه حفظ شود.

استاندار اصفهان ابراز امیدواری کرد با از بین رفتن ویروس منحوس کرونا نشاط و شادابی بیشتری به مردم و ورزش و ورزشکاران به روز‌های گذشته خود بازگردد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان اظهار کرد: استاندار اصفهان دغدغه جدی نسبت به ورزش استان دارد و رهنمود‌هایی در جهت حفظ انسجام، قدرتمندی، فراگیری تمامی رشته‌ها، توجه به استعداد‌های ناب سطح استان در رشته‌های مختلف و توجه به  همه رشته‌های فراگیر و ورزش صنعت فولاد و کارگری داشت.

محمدرضا ساکت بیان کرد: به همت مدیریت استان گره کور ۳۵ ساله ورزشگاه نقش جهان باز و امروز ظرفیتی به ظرفیت‌های بین المللی فوتبال کشور اضافه شد.

وی گفت: تاکید استاندار اصفهان بر گسترش مسائل و پروژه‌های موجود در ۳۰۰ هکتار ورزشگاه نقش جهان از مطالبات جدی بود که مورد توجه باشگاه فولادمبارکه سپاهان است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: