به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ غفور راستین  با اشاره به شهادت یکی از نیروهای اورژانس استان اصفهان بر اثر ابتلاء به کرونا، اظهار کرد: غلامرضا شامگانی متولد سال ۱۳۵۲ تکنسین اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان چادگان پس از ۲۶ سال خدمت صادقانه در فوریت‌های پزشکی در روز جمعه سوم اردیبهشت ماه جاری بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا دچار ایست قلبی شد و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوست.

وی با بیان اینکه این شهید بزرگوار از بامداد روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه در حالی که در پایگاه شماره سه شهر رزوه چادگان آماده خدمت رسانی به مصدومان و بیماران بود دچار ایست قلبی شد، تصریح کرد: این نیروی اورژانس با تلاش همکارش احیا و به بیمارستان چادگان منتقل شد، اما از آنجایی که از زمان ایست قلبی مدت نسبتاً زیادی می‌گذشت، وی دچار مرگ مغزی شد.

رئیس مرکز اورژانس استان اصفهان ادامه داد: متأسفانه ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه سوم اردیبهشت اعلام کردند که این تکنسین وظیفه شناس و پرتلاش به دیار باقی شتافت.

وی افزود: پس از فوت شامگانی تست کرونا از پیکر او انجام و مشخص شد وی بر اثر ابتلاء به بیماری کرونا به شهادت رسیده و به جمع شهدای مدافع سلامت پیوسته است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: