به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان؛ سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان امروز در برنامه اکران مستند (شاهمراد) یکی از شاخص‌ترین شهدای لشکر قمر بنی هاشم با تقدیر و تشکر از عوامل مستند و گرامیداشت فتح خرمشهر گفت: رزمندگان فاتح خرمشهر ۳۴ روز مقاومت کردند و طی یک روز خرمشهر فتح شد.

وی افزود: در واقع یک مسیر ۸۰ تا ۷۰ کیلومتری را باوجود تحریم‌ها، شرایط آب و هوایی نامساعد، پاتک‌های دشمن و کمبود تجهیزات البته با ایثار و از جان گذشتگی به دست رزمندگان اسلام آزاد شد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه ۱۹ هزار اسیر دشمن و ۲۳ هزار تلفات و پاتک‌ها جوابگوی قدرت و نیروی جوانان ما نبود، گفت: همین امر منجر شد نیرو‌ها به آب بزنند و کمک و مدد الهی چنان بود که ۱۹ هزار نیروی دشمن هم نتوانست کاری از پیش ببرد.

تمرکز دشمن بر مراکز آموزشی

وی با اشاره به ادامه غرض‌ورزی دشمن، خاطر نشان کرد: امروز دشمن برنامه‌ریزی زیادی کرده تا ذائقه و فکر ما را تغییر دهد و عمده تمرکز خود را بر خانواده و فضای مجازی قرار داده تا ظرفیت شهدا را بی اثر و بی‌خاصیت کنند.

فدا با بیان اینکه دومین جای نفوذ دشمن مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها است، افزود: به وسیله نفوذ فرهنگی، سند ۲۰۳۰ و دیگر موارد به دنبال این هستند که ظرفیت دفاع مقدس و پشتوانه آن را از مردم جدا کنند.

وی خاطر نشان کرد: سومین جای نفوذ دشمن اسوه سازی برای جوانان و نوجوانان کشورمان به وسیله فیلم، هنرمندان و سلبریتی هاست، در صورتی که ۲۳ هزار شهید استان و شهدای دیگر استان‌ها می‌توانند الگو‌های بسیاری برای کشور باشند و بدانند که شهدا دست یافتنی هستند و برای دفاع از انقلاب شهید شدند.

عرصه انتخاباتی خرمشهر دیگر است

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با تاکید بر اینکه امروز هم وظیفه داریم که با عهد و پیمان با شهدا در عرصه انتخابات  خرمشهر‌های دیگری را فتح کنیم، ادامه داد: خرمشهر بعدی شکست اسراییل بود و ثابت کرد میدان، ایثار، شهادت و خون بر شمشیر پیروز است که دشمنان با تجهیزات کامل در مقابل آن هیچ هستند و با ۱۱ روز وحشیگری علیه مردم مظلوم فلسطین، در اوج ذلت مجبور به عقب نشینی شدند.

وی با بیان اینکه امام (ره) فرمودند که خرمشهر‌ها در پیش است، ادامه داد: انتخابات ۲۸ خرداد امسال فتح دیگری است که دشمن یاس و ناامیدی و دل بریدن از انقلاب را این روز‌ها به دلیل اهداف خود و کمرنگ کردن نقش مردم ترویج می‌کند؛ البته ما منکر مشکلات معیشت نیستیم، اما عوض کردن این شرایط با قهر با صندوق‌های رأی میسر نمی‌شود.

فدا یادآور شد: ما باید به تاسی از حضرت زهرا (س) که ۴۰ شبانه روز خانه به خانه انصار را به دفاع از امیرالمومنین (ع) دعوت کرد، پای کار بیاییم و به تاسی از جانبازان و شهدا و آزادگان قشر‌های مختلف را برای شرکت در انتخابات دعوت کنیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: