به گزارش خبرگزاری برنا در اصفهان، محمد رضا ساکت در آیین رونمایی از سردیس مرحوم محمود یاوری و مرحوم محمود حریری در ورزشگاه نقش‌جهان اظهار کرد: استانداردها توسط مردان بزرگ شرکت فولاد مبارکه و مدیران محترم سال های ماضی باشگاه فولادمبارکه و مدیران و معاونین این مجموعه به خدمت ورزش ملی و بین المللی کشور در آمده اما افتخار ویژه‌ای بر سینه ورزشگاه نقش‌جهان میدرخشد و آن تندیس مرد بزرگ بین‌المللی انقلاب اسلامی، بزرگ مرد مبارزه با تروریسم، قهرمان انقلاب بین المللی اسلامی شهید سردار حاج قاسم سلیمانی است که همچون نگینی در نقش جهان برای همیشه به امانت نهاده شده و پیام برادری، تلاش، غیرت و همت را به ورزشکاران شایسته ما میدهد.

وی ادامه داد: بسیار خرسندم که به نمایندگی از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان همچنین از طرف برادر عزیزم جناب آقای مهندس عظیمیان مدیر عامل متعهد و پرتلاش شرکت فولاد مبارکه که نقش اساسی را ایشان و دیگر مدیران عامل شرکت فولاد مبارکه در تکمیل این پروژه داشتند و اکنون نیز همت کرده‌اند تا بتوانند با کمک اداره کل ورزش و جوانان قسمت‌های دیگر این دهکده را کامل کنند به نمایندگی از ایشان، معاونین و مدیران ارزشمند شرکت فولاد مبارکه، اعضای هیئت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، جناب آقایان لطفی، پزشک، فخرزاده و افضل و تمامی مسئولین و مدیران و معاونین باشگاه فولاد خدمت پیشکسوتان و چهره‌های فرهیخته و خانواده محترم استاد حریری، خانواده محترم استاد محمود یاوری، صمیمانه خیرمقدم و سپاسگزار باشم.

ساکت افزود: مدیرعاملان سابق باشگاه فولاد مبارکه سپاهان جناب آقایان هاشم‌رضایی، تابش، ترابیان، نیکفر، طاهری، باقریان، خلیلیان، رحیمی، فرود احمدی و تاج بدون شک در مسیر موفقیت‌های مختلف این باشگاه نقش برجسته دارند و از حضور جمعی از این عزیزان صمیمانه سپاسگزارم.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد مبارکه اشاره کرد و گفت: فولاد مبارکه اصفهان نماد عینی انجام مسئولیت‌های اجتماعی است. این شرکت در کنار تلاش سخت برای مبارزه با تحریم و استقلال اقتصادی، خط مقدم استقلال اقتصادی به ایفای مسئولیت های اجتماعی نیز می‌پردازد.

وی تصریح کرد: در تمامی شرکت فولاد مبارکه برای تولید و استقلال صنعتی تلاش می‌کنند و خودکفایی و تولید ملی را هدف گرفتند. شرکت فولاد مبارکه، مدیرعامل شرکت مجموعه پرتوان زیر تیغ شدید تحریم، راست قامتان ایستاده است. ساکت در ادامه اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه نماد عینی انجام مسئولیت‌های اجتماعی است.

این شرکت پشتیبان بزرگ سلامت در سراسر کشور، تامین کننده اکسیژن تمامی بیمارستان‌های اصفهان و حاضر در خط مبارزه با کرونا است. حمایت از ورزش همگانی، آموزش و پرورش، زندانیان جرایم غیرعمد از دیگر فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی این شرکت است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: