سرهنگ علی پیمان صفت در گفت و گو با خبرگزاری برنا در اصفهان اظهار کرد: جشنواره ورزش، نشاط و معنویت برای اولین بار بعد از یک دهه پنجشنبه 24 آبان‌ماه در اصفهان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: مراحل اولیه این جشنواره از دل پایگاه‌های مقاومت استان آغاز شد و برگزیده‌‌های آن در سطح حوزه با هم به رقابت پرداختند بعد از آن مقام‌آوران در سطح ناحیه رقابت کردند و حالا 500 نفر از 28 ناحیه استان در 6 رشته به تفکیک آقایان و بانوان در این جشنواره با هم مسابقه می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت و مسئول تربیت بدنی سپاه صاحب الزمان استان اصفهان با بیان اینکه این مسابقات انتخابی کشوری است و اختتامیه آن 2 بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود، ادامه داد: هدف این مسابقات ترویج نشاط، پویایی و معنویت بین ورزشکاران است.

سرهنگ پیمان صفت گفت: شاخصه این مسابقات این است در رشته‌هایی برگزار شود که هزینه‌بر نباشد به همین دلیل برای آقایان رشته‌های تنیس روی میز، گل کوچیک، هفت سنگ، طناب کشی، طناب زنی و آمادگی جسمانی و برای بانوان تنیس روی میز، آمادگی جسمانی، لی لی،  طناب کشی، طناب زنی و هفت سنگ پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: در این رقابت‌ها از بین 500 نفر 110 نفر برگزیده انتخاب می‌شوند و تیم‌های اول به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

ت/ 2