به گزارش خبرگزاری برنا دراصفهان، احمد رضایی با اشاره به اینکه شهرداری منطقه 5 اصفهان با توجه به نیازهای مردم منطقه، تصمیم به استقرار میز خدمت در مساجد کرده است، اظهار کرد: در تداوم اجرای این طرح، میز خدمت حدود سه شب گذشته در مسجد اعظم حسین آباد مستقر شد و معاونان شهرداری با حضور در مسجد از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شده و درخواست های آنها را شنیده و پاسخ دادند.   
وی ادامه داد: در ابتدای جلساتی که در مساجد برگزار می شود، شرح خدمات شهرداری منطقه به مردم ارائه می شود و بعد از آن مردم می توانند مشکلات خود را در قالب شفاهی و کتبی با معاونان مطرح کنند. 
 
مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح، هر ماه در سه مسجد حضور پیدا می کنیم و تاکنون در مساجدی همچون حاج صدرا، موسی ابن جعفر (ع)، 14 معصوم، پاچنار، امام حسین (ع)، بقیه اله و سپاهان شهر حضور پیدا کرده ایم.  
وی با اشاره به عمده مشکلاتی که مردم در این دیدارها مطرح می کنند، گفت: مسائل مربوط به ساماندهی معابر، روکش آسفالت خیابان ها، توسعه فضای سبز و جمع آوری زباله از جمله این موارد است و در مجموع از دیدگاه شهروندان اینکه شهرداری میز خدمت را به بیرون از شهرداری و به مساجد آورده است، اقدام ارزشمندی است. 
رضایی افزود: البته برخی مشکلات مطرح شده از سوی مردم در این دیدارها مانند ساخت مدرسه، درمانگاه و.. به حوزه کاری شهرداری مربوط نیست که در این مورد به شهروندان اطلاع رسانی می شود. 
وی همچنین با اشاره به پیشرفت طرح احداث خیابان کمکی ارتش اظهار کرد: این خیابان حدفاصل خیابان شهدای صفه تا بلوار جانبازان است که فاز نخست آن از خیابان شهدای صفه تا بهداری، طی 20 روز آینده آسفالت شده و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.  

مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان افزود: اجرای فازهای بعدی طرح هم بعد از اتمام فاز اول، جزء برنامه های شهرداری منطقه است که اجرایی خواهد شد. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: