به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان؛ حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک در مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار کرد: تا انسان به دلیل فطرت حق خواه و حق جو قیام میکند واین تربیت ابتدا به جامعه، سپس به خانواده و در پایان به محیط دوستان بر می‌گردد. این روز ها فضای مجازی رقیب خطرناکی برای دختران و پسران است که باید به درستی هدایت شود.

وی ادامه داد: محیط دانشگاهی تاثیر بلایی بر جوانان دارد، دانشجویی که نمره می‌خواهد تسلیم استاد و در بازار تسلیم کارفرما است و آنها هستند که می‌توانند قدرت تربیتی  جوانان را بالا ببرند و این نوع مراکز آموزشی تخت فشار های سنگین رفتار های انحرافی است که جای نگرانی دارد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به سه عامل نجات دهنده کشور اشاره کرد و گفت: رهبری اولین عامل نجات دهنده کشور است، نمایندگان الهی آمده اند تا جامعه بشری را به مسیر صحیح هدایت کنند، عامل دوم برنامه های الهی است که در غالب قرآن و عترت آمده است و عامل سوم فداکاران در راه رهبری و قرآن هستند که در حقیقت مردم اگر خود را با محتوای اسلام و قرآن تطبیق دهند قدرت وسیعی دارند.

سالک افزود: امروز نقش رهبری در نجات امت ها نقش اساسی است، سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی دو بار قسم خورد که عاقبت به خیری شما در گرو ارتباط با جمهوری اسلامی است و این یک اعتقاد است که ستون اسلام پا بر جا بماند، دشمن تلاش می‌کند این ستون را براندازد اما باید افرادی که دارای عقل و جهاد هستند به میدان بیاید .

وی گفت: عنصر دوم که ستون اسلام را زنده نگه می‌دارد انسان های فداکاری هستند که ادامه دهنده راه رهبری هستند. دراین راهپیمایی ها مردم اشک شوق و فقدان و عشق ریختند و  خشم کردند که اشک و حشم منجر به انتقام شد. حمله به پایگاه های نظامی آمریکا به قول رهبری تنها یک سیلی‌بود و آمریکا منتظر انتقام بزرگ‌تری باشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: دانشجویان ایرانی نخبه هستند در دانشگاه علمی کاربردی مقالات خوبی نوشته است و دانشجویان توانمند و ماهری تحصیل میکنند که آینده ساز کشور هستند و همه مامسئول ارتقای توحیدی جوانان هستیم .

مراسم سوگواری به مناسبت شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی بعد از ظهر چهارشنبه در مرکز علمی کاربردی شهرداری استان اصفهان برگزار شد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: