به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان؛ محمدرضا عسگریان طی تماس تصویری با رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان، گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان سمیرم، در ۶۵ شعبه آغاز شده است که ۳۱ شعبه سیار و ۳۴ شعبه ثابت در شهرستان فعال است.

وی ادامه داد: هزار و۵۰۰ نفر در برگزاری و نظارت انتخابات همکاری دارند.

فرماندار شهرستان سمیرم با اشاره به حضور پر شور مردم، تصریح کرد: ۵۳هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط در شهرستان هستند که  تا کنون ۲۰ درصد از آنها در انتخابات شرکت کرده اند.

دستگیری پنج نفر در شهرستان نائین

فرماندار شهرستان نائین و خور و بیابانک با بیان وضعیت شهرستان در ساعات اولیه انتخابات گفت: نگرانی ما بابت دستگاه های احراز هویت است که گاهی با مشکل رو به رو می‌شود.

وی با اشاره به تجمعات مردم شهرستان نائین در حوزه های انتخابیه ادامه داد: عده ای در بحث خرید و فروش آرا در نزدیکی شعب اخذ رای تجمع کرده بودند که پنج نفر از آنها دستگیر شدند. 

حضور ۲۱هزار و ۵۰۰ نفر واحد شرایط در شهرستان خمینی شهر 

فرماندار خمینی شهر با اشاره به حضور پر شور مردم در انتخابات گفت: فرایند انتخابات در شهرستان خمینی‌شهر یا وجود ۱۶۹ حوزه اخذ رای آغاز شد و پنج حوزه به صورت سیار در اختیار شهروندان قرار داد.

وی ادامه داد: ۲۱ هزار و ۷۵ نفر در شهرستان واحد شرایط هستند و هزار و ۵۰۰ نفر در حوزه های انتخاباتی همکاری داشتند و خوشبختانه تا کنون مشکلی در زمینه برگزاری انتخابات شهرستان نداشته‌ایم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: