به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، پذیره‌نویسی نهمین صندوق جسورانه فرابورسی به نام صندوق ستاره برتر با سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومانی و حوزه فعالیتِ «صنایع فناوری‌های مالی (فین‌تک)» و «فناوری اطلاعات» از امروز در بازار ابزار‌های نوین مالی فرابورس آغاز می‌شود و تا بیست‌وششم ماه جاری ادامه خواهد داشت.
دوره فعالیت این صندوق ۵ سال و قیمت مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری صد هزار تومان است که ۲۰ درصد از مبلغ هر واحد در زمان پذیره‌نویسی و مابقی آن در طول دوره سرمایه‌گذاری و پیرو فراخوان‌های مدیر صندوق باید در مهلت تعیین شده بر اساس امیدنامه پرداخت شود.
استارز، نهمین صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه بازار سرمایه است و مدیریت این صندوق را مشاور سرمایه‌گذاری دیدگاهان نوین بر عهده دارد.
شرکت در این پذیره‌نویسی از طریق کارگزاری‌های عضو فرابورس ایران فراهم شده که حداقل تعداد واحد قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی حقیقی و حقوقی یک هزار واحد و حداکثر آن ۴۰۰ هزار واحد سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شده است.
با توجه به عدم تضمین سودآوری صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، سرمایه‌گذاران باید قبل از خرید واحد‌های سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه، «اقرارنامه و بیانیه پذیرش ریسک پذیره‌نویسی یا معامله واحد‌های سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه» را امضا کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: