به گزارش برنا، «محمد اسلامی»، وزیر راه و شهرسازی، در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: پروژه های اقدام ملی مسکن در سه مرحله در حال پیشرفت است و استان های پیشتاز خانه هایشان را به مردم تحویل دادند و بقیه هم برای 400 هزار واحد، در دست اجراست و در مراحل مختلف به سر می برد. انشالله مردم پول هایشان را پرداخت کنند که پروژه ها سریع تر به ثمر برسد و شاهد باشیم که در خانه هایشان مستقر می شوند.

او در خصوص کنارگذر جنوبی تهران نیز اعلام کرد: انشاالله این کنارگذر را در هفته های آینده افتتاح خواهیم کرد. این پروژه یکی از اقدامات بزرگ و مهم دولت است که برای رفاه مردم و تسهیل در حمل و نقل، صورت گرفته است و این آزادراه، حدودا 160 کیلومتری که از آبیک تا گرمسار ادامه دارد، ترافیک استان های تهران، البرز و قزوین و دسترسی ها به راه های شریانی شمال و جنوب کشور را تسهیل می کند و آماده  هستیم که انشاالله با افتتاح آن شاهد رضایتمندی حداکثری کسانی باشیم که از اتوبان کرج-قزوین، استفاده می کنند.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص وضعیت پروتکل های بهداشتی در خطوط هوایی نیز گفت: نظارت پروتکل‌های بهداشتی در سازمان هواپیمایی کشور به صورت مستمر انجام می‌شود.

او در خصوص گران فروشی برخی آژانس های هوایی نیز گفت: تاکنون گزارشات مستندی در خصوص عدم رعایت قیمت ها دریافت نکرده ایم، ضمن اینکه بررسی های کارشناسی در سازمان هواپیمایی کشوری همچنان در جریان است و موضوعی که این در هفته های اخیر مورد بحث قرار گرفت این بود که کنترل ها تشدید شود و اجازه ندهیم که پرواز چارتری، وجود داشته باشد.

اسلامی افزود: کسانی که تحت عنوان آژانس اقدام به خرید بلیط های پرواز های برنامه ای می کردند و بعد با قیمت هایی که خودشان تشخیص می دادند، به فروش می رساندند را در شبکه فروش آژانس ها، آنها را متوقف کردیم و اجازه هم نمی دهیم که کسی بیاید و با سلف خرید پرواز برنامه ای، بلیت چارتری به مردم بدهد و بعد هم بگویند اگر باطل کردید پول پرواز چارتری برنمی گردد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: این ها را متوقف کردیم و شرکت ها هم همه این موضوع را رعایت می کنند. پرواز چارتری پروازی است که خود چارتر کننده مسافر داشته باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: