به گزارش برنا؛ حسین فلاح جوشقانی  در بازدید از این منطقه که به همراه مسعود همدانلو قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه صورت گرفت اظهار کرد: فرودگاه پیام یکی از مجموعه های با ظرفیت بالا در حوزه ارتباطات است که با توجه به قرار گرفتن در منطقه ویژه مقررات دست و پاگیر را ندارد و از زیر ساخت های مناسب در حوزه آی.سی.تی نیز برخوردار است.

وی با بیان اینکه پیام در حال گام برداشتن به سمت تبدیل به شدن به قطب حوزه آی.سی.تی در کشور است خاطرنشان کرد: همچنین در کنار آن، بهره مند بودن از وجود دیگر صنایع از جمله حوزه الکترونیک این منطقه می تواند در توسعه هر چه بیشتر دولت الکترونیک بیشتر از همیشه نقش آفرینی کند.

فلاح جوشقانی با اشاره به تحولات صورت گرفته در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خاطرنشان کرد: زحمات صورت گرفته در این منطقه به خصوص طی سال های اخیر از سوی مدیریت منطقه قابل تقدیر و به جرات می توان گفت که انقلابی در پیام را امروز شاهد هستیم.

وی ادامه داد: به طور قطع با برنامه های پیش بینی شده و فازهای توسعه ای که هم اکنون در این منطقه شاهد آن هستیم، فرودگاه پیام به زودی تبدیل به یکی از مهم ترین قطب های صنعتی و خدماتی به خصوص در حوزه آی.سی.تی کشور خواهد شد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: حضور سرمایه گذاران به خصوص در بخش آی.تی و آی.سی.تی، بهره مند بودن از زیر ساخت های فیبرنوری و آب و هوای مناسب بی شک از ظرفیت هایی است که پیام را منحصر به فرد و آن را به یک قطب تبدیل خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: