به گزارش برنا؛ اخبار پر بازدید گروه اقتصادی خبرگزاری برنا را بخوانید: 

روغن مصرفی دو ماه آخر سال تامین شده است

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به این که هیچ کمبودی در تامین روغن مصرفی خانوار و صنفی صنعت نداریم بر لزوم حمل روغن خام توسط کارخانجات تولید روغن تاکید کرد.

 

سقوط شدید قیمت دلار و یورو / دلار وارد کانال 22 هزارتومانی شد

قیمت فروش دلار آمریکا در صرافی بانک ملی ایران نسبت به روز معاملاتی با کاهش هزار تومانی به نرخ 22.950 تومان معامله شد.

 

جهش صادراتی ایران به اتحادیه اوراسیا

در گزارشی از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، عملکرد یک‌ساله تجارت ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا منتشر شد. بر اساس این گزارش، عملکرد صادرات ایران در اقلام ترجیحی مندرج در موافقت‌نامه موقت برای تشکیل منطقه آزاد بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا نشان از رشد ۸۲ درصدی دارد.

 

بورس امروز 27 دی ماه / شاخص کانال 1.2 میلیون واحدی را از دست داد

در پایان معاملات امروز شاخص کل با افت بیش از 43 هزار واحدی به رقم یک میلیون و 186 هزار واحدی رسید. شاخص کل هم وزن نیز با افت 10318 هزار واحدی به رقم 444 هزار و 501 واحدی رسید. همچنین شاخص قیمت (هم وزن) با افت 6751 واحدی به رقم 290 هزار و855 واحد رسید و شاخص سهام آزاد شناور، 48532 واحد افت داشت و به سطح یک میلیون و715 واحدی رسید.

 

مراسم قرعه کشی فروش فوق العاده دی‌ماه محصولات ایران خودرو آغاز شد / ثبت بیش از یک میلیون و 600 هزار تقاضای خرید برای خودرو دنا

در مرحله یازدهم فروش فوق العاده ایران خودرو، سه محصول رانا پلاس، سورن پلاس و دنا با موعد تحویل حداکثر 90 روزه عرضه شد که در این طرح 2 میلیون و 449 هزار و 721 نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 2 میلیون و 403 هزار و 993  نفر نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: