به گزارش برنا، اخبار مهم گروه اقتصادی خبرگزاری برنا به این شرح است:

رئیس سازمان بورس خبر داد:

بسته پیشنهادی ۳+۷ برای حمایت از بازار سرمایه

رئیس سازمان بورس بسته پیشنهادی ۳+۷ بازار سرمایه را به دولت اعلام کرد. سه مصوبه آن از امروز اجرایی می شود و هفت مورد دیگر منوط به تایید شورای عالی هماهنگی اقتصادی است.

***********************************

طلا زیر یک میلیون تومان رسید

دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر از کاهش قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به کمتر از یک میلیون تومان طی امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر داد.

************************************

افت قیمت مسکن در پایتخت/ معاملات ۶۰ درصد کاهش یافت

آمارهای بانک مرکزی از بازار مسکن در شهر تهران حاکی از کاهش ۶۰ درصدی معاملات و افت ۳ درصدی قیمت مسکن در فروردین ماه ۱۴۰۰ نسبت به اسفندماه ۹۹ است.

*************************************

رشد ۱۰۰ درصدی صادرات از طریق بندر چابهار در فروردین امسال

مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد ۱۰۰ درصدی صادرات از طریق بندر چابهار در یک ماهه اول امسال و تشدید رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی در خصوص مقابله با انتشار ویروس جهش یافته کرونا بر اساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

*************************************

عضو هیات مدیره بانک مسکن خبر داد:

فروش اقساطی بیش از ۲ میلیون و ۱۰۹ هزار واحد مسکونی مهر از ابتدای اجرای طرح تاکنون/۳ هزار و ۱۷۹ واحد مسکن مهر امسال فروش اقساطی شدند

عضو هیات مدیره بانک مسکن از فروش اقساطی ۲ میلیون و ۱۰۹ هزار و ۲۳۷واحد مسکن مهر از ابتدای اجرای طرح تاکنون خبر داد و سهم واحدهای مسکونی مهر فروش اقساطی شده امسال را ۳ هزار و ۱۷۹ واحد برشمرد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: