به گزارش برنا، اخبار مهم گروه اقتصادی خبرگزاری برنا به این شرح است:

دکتر روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:

مسیر تهیه و تامین واکسن چندان هموار و آسان نیست/ تا پایان تیرماه 13میلیون نفر گروه پرخطر درکشور واکسینه خواهند شد/ اصناف در طول یکسال گذشته با همه توان به میدان آمدند

دویست و بیست و سومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست رئیس جمهور برگزار شد. در ابتدای این جلسه پیرو تصمیمات ستاد هماهنگی اقتصادی دولت برای تامین منابع لازم و اولویت بخشی در پرداخت های ضروری تهیه، تامین و خرید واکسن ، دستگاههای مختلف گزارش های اقدامات انجام شده در این زمینه را ارایه کردند.

 

*********************

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ۴۰۰میلیارد تومان برای خرید واکسن کرونا اختصاص داد

مبلغ 4000 میلیارد ریال برای تامین ده میلیون دوز واکسن سینوفارم از محل منابع نقدی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها بمنظور ایمن سازی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا اختصاص یافت

*********************

وزیر نیرو:

ادارات دولتی همراهی کنند تابستان را بدون خاموشی سپری می‌کنیم

وزیر نیرو گفت: در بخش صنعت آب کمتری مصرف می‌شود، اما ارزش افزوده بسیار بالایی دارد و این موجب می‌شود آب این بخش را تامین کنیم، اما نه این که لزوما از آب شرب استفاده شود.

***************************

جزئیات وام ازدواج در سال ۱۴۰۰ اعلام شد

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اضهار داشت: افرادی که از سال 97 ازدواج کرده و تسهیلات دریافت نکرده‌اند، می‌توانند نسبت به دریافت وام ازدواج 70 میلیون تومانی اقدام کنند.

****************************

شرط اعاده کالاهای متروکه از سازمان اموال تملیکی اعلام شد

مدیرکل مرکز واردات گمرک اعلام کرد: اعاده اظهارنامه کالاهای متروکه از سازمان اموال تملیکی منوط به آماده بودن شرایط اظهار به گمرک شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: