به گزارش برنا، اخبار مهم گروه اقتصادی خبرگزاری برنا به این شرح است:

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور:

افزایش یارانه‌های نقدی ممکن نیست/ هجمه در روزهای پایانی به دولت از فقدان اخلاق نشات می‌گیرد/ گزارش عملکرد دولت با گذشت زمان بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در این روزهای پایانی هجمه های زیادی به دولت می شود که این ها از فقدان اخلاق نشات می گیرد، گزارش عملکرد دولت با گذشت زمان بیشتر مورد توجه خواهد بود.

*****************

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:

موانع تولید را طبقه بندی و برای رفع آن تلاش کنیم/ در برابر فشارهای دشمن نمی‌توانیم کوتاه بیاییم و بر مقاومت در برابر آن افتخار می‌کنیم

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: مشکلاتی که دشمن ایجاد می‌کند در حقیقت ما و مردم در برابر دشمن نمی توانیم کوتاه بیاییم و مردم هم کوتاه نمی آیند، مشکلات ناشی از فشار دشمن را مردم در برابر آن مقاومت خواهند کرد و بر این مقاومت افتخار می کنند اما مشکلات داخلی حاصل از بی تدبیری و بی تجربگی را مسئولین وظیفه دارند که حل کنند.

*************

آخرین قیمت سکه و طلا و ارز در بازار در اولین روز هفته/ کاهش قیمت دلار

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت:​ امروز قیمت‌های طلا و سکه در مقایسه با پنج شنبه گذشته تغییر چندانی نداشته است؛ قیمت ارز کاهش اندکی داشت.

****************

بورس امروز 19 تیرماه / افت 11 هزار واحدی شاخص کل

در پایان معاملات امروز شاخص کل با افت بیش از 11 هزار واحدی به رقم یک میلیون و 270 هزار واحدی رسید.

************

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد؛

حدف مالیات برارزش افزوده از اصل طلا 6 ماه دیگر اجرایی خواهد شد

قانون جدید مالیات برارزش افزوده و حذف مالیات از اصل طلا هفته ی گذشته ابلاغ شد، ولی اجرای آن بر اساس اعلام سازمان امور مالیاتی به شش ماه آینده موکول شده است.

***************

برق اماکن استخراج غیر مجاز رمزارز قطع می‌شود

سخنگوی صنعت برق گفت: برق مراکز یا مکان‌هایی که به صورت غیرمجاز به استخراج رمزارز مشغول هستند، هرجا که باشند پس از کشف و ضبط، قطع خواهد شد.

*************

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: