به گزارش برنا، اخبار مهم گروه اقتصادی خبرگزاری برنا به این شرح است:

جدول جدید خاموشی‌های احتمالی پایتخت منتشر شد

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، اصلاحیه جدول خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت از تاریخ 20 لغایت 24 تیرماه را منتشر کرد.

***********

روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:

طرح‌های احداث آب‌شیرین‌کن در اولویت دولت قرار دارند/ بانک مرکزی با شفافیت میزان تعهدات ارزی و تعهدات رفع شده را به تفکیک در سال‌های مختلف اعلام کند

دویست و چهلمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد.

***********

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

ناهماهنگی بین گمرگ، وزارت صمت و بانک مرکزی باعث سوء استفاده می‌شود/ با مجوز برای ماینینگ‌ها مشکلی نداریم فقط تعرفه آزاد باشد/ ویژه‌خواری نباشد/ تاب آوری دلیلی بر تحمل بیشتر مردم در یک سال آینده نیست

عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: برای واردات مواد اولیه یک ناهماهنگی بین گمرگ، بانک مرکزی و وزارت صمت وجود دارد و اینها باعث سوء استفاده می شود یا عده ای وارد نمی کنند یا اگر وارد کنند آن قدر اذیت می شوند که منجر به دپو کالاهای زیادی در گمرک، می شود و این دپوها باید از طریق همان مانع زدایی ها آزاد شود.

************

طرح جدید فروش ساپپا ویژه عید غدیر و قربان + جزئیات

قائم‌مقام مدیرعامل سایپا گفت: به مناسبت اعیاد غدیر و قربان پیش فروش گسترده محصولات گروه سایپا شامل خودروی شاهین، کوئیک اس، ساینا اس و سایر محصولات را انجام خواهیم داد.

***********

قیمت سکه و طلا امروز 20 تیرماه

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح امامی در بازار آزاد تهران امروز یکشنبه 20 تیرماه به قیمت 10 میلیون و 640 هزار تومان به فروش رسید.

*********

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: