به گزارش  گروه خبر خبرگزاری برنا، با خواندن مطلب زیر با صنایع فلزی آهن حفاظ بزرگترین تولید کننده انواع نرده حفاظ روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بوته ای خار - حفاظ لیلیوم - حفاظ نیزار - حفاظ ایستاده سرنیزه ای ) و درب حفاظ آکاردئونی ( حفاظ درب آپارتمان ) و نرده راه پله و بالکن و حفاظ پنجره آهنی فرفورژه بیشتر آشنا شوید:

حفاظ پنجره

منزل شما در طبقه اول و یا طبقه آخر یک آپارتمان قرار دارد و پنجره آن رو به کوچه و یا خیابان باز می‌شود؛ و یا در یک خانه ویلایی زندگی می‌کنید که عبور از حفاظ دیوار و وارد شدن به حیاط در نبود شما در منزل دور از ذهن نیست. نداشتن حفاظ پنجره شما را نمی‌ترساند ؟ حفاظ پنجره موضوعی متفاوت از حفاظ دیوار است و وجود آن حتی با داشتن نرده روی دیوار هم ضروری است ، بخصوص وقتی که دسترسی به پنجره خانه شما از بیرون چندان دشوار نباشد.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال مختلف خمکاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .از طرفی نیز شما برای کیفیت مناسب و ماندگار این حفاظ ها می توانید از گارانتی شرکت آهن حفاظ بهره مند شوید.

حفاظ آکاردئونی

سازنده انواع حفاظ درب آکاردئونی استاندارد با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع درب های کشویی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای کلاسیک، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیک، می باشد.

در خرید حفاظ آکاردئونی باید نکات زیر رعایت شده باشد:

1.کمتر ازسه گل (سه لوزی) نباشد. درب پنج لوزی بهترین نوع استاندارد کار است ، که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود.

2.قفل محکم و ایمن داشته باشد

3.قسمت ریلی آن روان باشد

4.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد

5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد

6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد

برای مشاوره و بررسی قیمت ، و کسب آگاهی از کیفیت کار ،با آهن حفاظ سازنده در آکاردئونی تماس بگیرید و اطلاعات کافی از درهای آکاردئونی و جنس و نوع های مختلف بدست آورید.

تسمه ۵ میل فابریک

هر یک متر مربع ۳۵ کیلو گرم

دارای ۴ خم برای استحکام پرچ ها

پرچ ۷*۶۰و۷*۳۰فولادی

مراحل تولید با دستگاه خم میشود برای منظم بودن

ریل بالا ۵ سانت ضخامت ۲.۵ میل

پروفیل 30*60 ضخامت ۲ میل‌

بلبرینگ ژاپنی

تسمه دماغه اکاردئونی ۲۵*۵

ریل پایین از نبشی۳

بسیار روان

لولا از نوع سه پارچه برای امنیت بیشتر

رنگ سفارشی الکترو استاتیک( کوره ای) با تنوع رنگ

تماس با آهن حفاظ :

09127800603

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: