در دنیای امروز با توجه به پیشرفت سیستم حمل و نقل تنوع روش های سفر زیاد است به طوری که در راستای هدفی که دارید می توانید از سفر جاده ای یا هوایی استفاده کنید. سفر هوایی همواره از جذابیت و هیجان خاصی نسبت به بقیه وسایل نقلیه برخوردار است، اما ممکن است تهیه بلیط هواپیما پروسه سخت و پیچیده ای به نظر برسد. تا همین چند سال پیش برای خرید بلیط هواپیما ناگزیر بودیم به آژانس های مسافرتی یا دفاتر فروش بلیط هواپیما به صورت حضوری مراجعه کنیم. این روش شاید از نظر بعضی افراد هنوز هم روش مناسبی باشد اما با ورود به دنیای دیجیتال و در دسترس بودن امکانات پیشرفته اینترنت، روش خرید آنلاین گزینه بسیار مناسبی است. احتمال دارد هنوز باشند کسانی که روش خرید اینترنتی را امتحان نکرده اند و یا نمی دانند که چگونه از این روش استفاده کنند. اگر با ما همراه شوید در این مقاله در این باره صحبت خواهیم کرد. 

به منظور خرید آنلاین فقط کافیست گوشی یا سیستم خود را به اینترنت متصل کنید. این اولین گام است. گام بعدی انتخاب وب سایت های معتبر و مجاز فروش آنلاین است. به طور مثال برای خرید بلیط هواپیما می توان از وب سایت های گردشگری معتبر و با تجربه استفاده کرد. تیک بان یکی از معتبرترین وب سایت های گردشگری است که فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و با کسب گواهینامه های معتبر در این زمینه، توانست سالها بهترین خدمات  را به مسافران ارائه دهد. بعد از انتخاب سایت مورد نظر، می توان از قسمت سربرگ انواع گزینه ها را انتخاب کرد. بلیط هواپیما داخلی یا خارجی یکی از گزینه های تیک بان است.

با دادن اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ، سایت لیستی از انواع پروازها را به مقصد شما به نمایش در خواهد آورد. به راحتی و با مقایسه قیمت ها و خدمات ارائه شده می توان با پرداخت کارت شتاب بلیط خود را خریداری کرد. همه این مراحل طی دقایق کوتاهی در هر زمان از شبانه روز انجام شده و امکانپذیر می باشد. استفاده از روش خرید اینترنتی ضمن راحتی و دردسترس بودن دائمی، موجب صرفه جویی در هزینه، وقت و انرژی شما می شود. یک مزیت دیگر استفاده از این روش، دستیابی به اطلاعات جامع و کامل از انواع بلیط ها، قیمت آنها و خدماتی که ارائه می دهند، همچنین انواع هتل ها می باشد. 

در شرایط اقتصادی امروز که دخل و خرج با هم نمی خواند، خیلی از افراد به دنبال بلیط ارزان هواپیما  هستند. اگر شما هم قصد دارید سفری ارزان و اقتصادی را تجربه کنید؛ یا باید دربه در از این آژانس به آن آژانس به دنبال بلیط ارزان، چارتری و لحظه آخری باشید یا باید در خانه راحت نشسته و در سایت های گردشگری در عرض دقایقی کوتاه انواع بلیط ها را با قیمت آنها مشاهده کرده و سپس ارزانترین آنها را رزرو کنید.

برای خرید بلیط ارزان هواپیما یکی از راهها مراجعه مکرر به سایت در یک بازه زمانی می باشد. بدین ترتیب از تخفیفات ویژه و آفر های موجود آنلاین مطلع می شوید.

راه دیگر خرید بلیط چارتر است. ممکن است بعضی از افراد کلمه چارتر را شنیده باشند و یا تجربه خرید بلیط چارتر را داشته باشند. بلیط هواپیما به طور کلی به دو دسته سیستمی و چارتر به فروش می رسند. بلیط های چارتر توسط شرکت های چارتر کننده که از قبل صندلی های هواپیما را پیش خرید کرده اند، عرضه می شود. این نوع بلیط ها دارای نوسانات قیمت بیشتری نسبت به بلیط های سیستمی هستند. این یک امتیاز است زیرا در روزهایی که تعداد متقاضی کمتری برای سفر وجود دارد و صندلی هواپیما خالی مانده است، قیمت بلیط های چارتر به طور قابل توجهی پایین آمده و با تخفیفات باورنکردنی به فروش میرسند.

 معمولا بلیط های چارتر در مسیرهای پرتردد مانند بلیط هواپیما مشهد و بلیط هواپیما کیش عرضه می شوند. پس اگر قصد سفری ارزان و مقرون به صرفه به شهرهای پرتردد دارید، می توانید در تیک بان به دنبال بلیط هواپیما چارتر باشید و ارزان ترین بلیط را با بهترین کیفیت خریداری کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: