به گزارش برنا ازایلام، دکتر "روح اله نوریان" در بازدید از درمانگاه طب صنعتی این پالایشگاه با بیان اینکه استرس منفی کرونا با انرژی مثبت پزشکان و پرستاران شکست داده می‌شود،افزود: پزشکان و پرستاران رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه دارند که تاکنون به خوبی در زمینه های مختلف به تعهد خود عمل کرده اند.

وی با بیان اینکه تعهد و از خود گذشتگی کادر درمانی  در همه زمینه ها زبانزد عام و خاص است و امروزه مردم زحمات کادر درمانی بیشتر از گذشته  را لمس می کنند،اظهار داشت: کادر درمانی  مستقر در این واحد صنعتی برای پیشگیری و مبارزه با این ویروس تلاش قابل توجهی کرده اند که جای تشکر و قدردانی را دارد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: در سال گذشته بیش از 7 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات درمانگاه طب صنعتی این پالایشگاه از جمله مانیتورینگ قلبی و دستگاه اتوانالایزر وغیره هزینه شده تا مشکلات کمبود تجهیزات آن برطرف شود.

نوریان خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از 8 میلیارد ریال برای مبارزه با شیوع کرونا در این مکان صنعتی هزینه شده و تا ریشه کنی کامل این ویروس و بمنظور رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامت همکاران، اعتبارات لازم  تخصیص داده می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: