به گزارش برنا از ایلام علیشاهی در این دیدار از تعهد سرمایه گذار در یک دوره 6 ماهه برای تکمیل استخر شنای دهلران خبرداد و گفت: اعتبار اولیه پیش بینی شده برای این پروژه12میلیارد ریال است که سرمایه گذار مدعی بیشتر می باشد و این موضوع باید در کمیسیون بررسی و در خصوص افزایش هزینه  کرد آن تصمیم گیری شود اما سرمایه گذار باید در این فرصت 6 ماهه پروژه را تکمیل کند و هرچه تعلل کند از دوره پیمانش کم و برای بهره برداری زمان کمتری دارد .

او از  بهره برداری 32 خانه ورزش روستایی در استان خبرداد و گفت:پیش بینی ما بهره برداری از 100 خانه ورزش روستایی تا پایان سال است و برای هر خانه ورزش روستایی 100میلیون ریال هزینه می شود.

فرماندار دهلران هم با اشاره به 10 پروژه ورزشی در دست اقدام در این شهرستان گفت:برای این پروزه ها حدود 70میلیارد ریال هزینه می شود.

مجید عسگری اولویت دولت را تکمیل پروژه های بالای 60درصد پیشرفت فیزیکی ذکر کرد و گفت: تکمیل زمین های چمن مصنوعی و سالن های ورزشی روستایی بردی و وحدت از ضروریات است.

او با اشاره به استعدادهای ورزشی دهلران در همه رشته ها افزود: توجه به وسایل سرمایشی و گرمایشی و تعمیر و تجهیز امکان ورزشی بصورت ویژه مد نظر باشد.

فرماندار دهلران خواستار تسریع در عملیات اجرایی تکمیل استخر شنای دهلران،توجه به پیست و روشنایی و تامین آب مورد نیاز زمین چمن دهلران و تامین 150میلیون ریال برای سایت پروازی پارا گلایدر در تنگه تاپو شد که مورد موافقت مدیر کل قرار گرفتند. 

مدیر اداره ورزش وجوانان دهلران هم گزارشی از اقدامات 6 ماهه اول سال جاری ارائه و افزود: سالن ورزشی روستای بردی با 80درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند تسریع در عملیات اجرایی برای بهره برداری می باشد.

رحم خدا شیخ محمدی افزود:بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی زمین چمن های مصنوعی در شهرستان تاکید کرد و گفت: تا کنون سه خانه ورزش روستایی در شهرستان بهره برداری شده است

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: