به گزارش خبرگزاری برنا ،متن اعلام حمایت علماوشخصیت ها بشرح زیراست:

امام جمعه تهران: 

# کمک به مستضعفان و نیازمندان بهترین کار است#

آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با ستاد رسانه ای پویش مهر ماندگار اظهار کرد: کمک به افراد محروم ، نیازمند و مستضعف یک کار خوب و پسندیده است .

رئیس شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در خصوص کمک به محرومان افزود: چه کاری بهتر از این که برای مستمندان و نیازمندان و افراد فقیر و ناتوان فعالیتی شود.

امام جمعه تهران ادامه داد: قطعا پویش مهر ماندگار در این مسیر کمک به افراد فقیر می باشد که کار پسندیده ای به شمار می آید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: خداوند انشالله به شما که فعالیت این چنینی دارید و در این راه گام برمی دارید کمک کند.

 

 #رییس بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسرا و نماینده آیت الله العظمی جوادی آملی از برگزار کنندگان پویش ملی مهر ماندگار قدردانی کرد.#

 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرتضی جوادی آملی، مدرس حوزه علمیه قم در گفتگو با ستاد رسانه ای پویش مهر ماندگار گفت: وجود پویش ها در این شرایط سخت قطعا می تواند راهگشای مردم نیازمند باشد. این اقدامات خیرخواهانه جای تقدیر وتشکر دارد. 

وی افزود:همانطور که می دانید در دستور وفرهنگ دینی ما کمک به نیازمندان همیشه الویت داشته که بنا به دستورات دینی از طریق سیاست انفاق تامین می شد. 

مدرس حوزه علمیه قم در ادامه گفت: نظام برای آنکه احساس مسئولیت مالی نداشته باشد  این کمک ها را به شکل های مختلف مانند صدقه ونفقه از مردم دریافت و  به نیازمندان پرداخت می کند، تا فقر ومحرومیت وتنگدستی جبران شود.

نماینده مردم استان ایلام در مجلس خبرگان رهبری گفت: 

#در راستای فرمایش مقام معظم رهبری هر کار خیری که صورت گیرد پسندیده است/ امیدوارم این پویش ها جهش بیشتری داشته باشد تا شاهد برطرف شدن بخشی از مشکلات نیازمندان باشیم#

 

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی‌ گلپایگانی‌ نماینده‌  شورای خبرگان‌ ایلام در گفتگو با ستاد رسانه ای پویش مهر ماندگار گفت: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری هر کار خیری که صورت گیرد پسندیده است مخصوصا در این دوران که به خاطر کرونا مردم روزگار سختی را سپری می کنند.

وی افزود:ضرورت زمانه ایجاب می کند که مردم توانمند دست هموطن نیازمند خود را بگیرند وکمک کنند، این دنیا محل امتحان انسان ها است پس چه خوب که تلاش کنیم از این امتحان سربلند بیرون بیاییم.

نماینده‌ خبرگان‌ ایلام در ادامه گفت:امیدوارم این پویش ها جهش بیشتری داشته باشد تا شاهد برطرف شدن بخشی از مشکلات نیازمندان باشیم.

 

 

گفتنی است، پویش مهر ماندگاربا مشارکت قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی (علیه السلام) و خیرین در جهت کمک به محرومان استانهای ایلام، کرمان، سیستان و بلوچستان، همدان و لرستان با لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه برگزار می شود .

این طرح با هدف ساخت مدرسه و تامین جهیزیه عروس برای مناطق محروم است.

همسر شهید مهدی زین الدین: 

#اگر این پویش ها وجود نداشت معلوم نبود وضعیت زندگی  نیازمندان کشورمان چگونه می شد#

 منیره ارمغان همسر شهید مهدی زین الدین در گفتگو با ستاد رسانه ای پویش مهر ماندگار گفت: در حال حاضر به خاطر شرایط سخت مردم و  بیماری کرونا پویش های زیادی در کشور راه اندازی شده که می تواند به  نیازمندان  کمک کند.

وی افزود:اگر این پویش ها وجود نداشت معلوم نبود وضعیت زندگی  نیازمندان کشورمان چگونه می شد، این کمک هاست که مردم محروم را در این روزگار سخت سراپا نگه داشته است،امیدوارم گسترده تر هم ادامه پیدا کند.

همسر شهید مهدی زین الدین در ادامه گفت: اما کمک ها باید  براساس نیاز هر منطقه مدیریت شود تا بهتر به دست نیازمندان برسد.

منیره ارمغان در پایان گفت: ای کاش در مناطق محروم  کارآفرینی کنیم که دیگر نیاز به برگزاری پویش وکمک رسانی نباشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: