به گزارش خبرگزاری برنا؛پیام مهرشاد سهیلی بدین شرح است:

خبر درگذشت عالم ربانی، فقیه انقلابی فیلسوف، مجاهد عمار رهبری حضرت آیت‌الله علامه محمدتقی مصباح یزدی موجب تاسف فراوان اینجانب گردید.

ایشان اهتمام ویژه‌ای در تدریس و تربیت نسل جوان و نوجوان و نیز تالیف آثاری ماندگار در تفسیر و فلسفه و پاسداری از عقاید دینی داشتند.

مرحوم آیت الله مصباح یزدی عمر با ارزش خود را در راه ترویج مکتب ائمه اطهار (ع) سپری کرد و از هیچ کوششی در این راه دریغ نکردند و این ویژگی می تواند به عنوان یک الگو برای جوانان باشد‌.

بصیرت، ایفای نقش به عنوان عنصری فعال در صحنه‌های خطیر سیاسی، شجاعت، عمق، صراحت وبنیه علمی و همچنین تواضع در اوج این عظمت، ستودنی و از نکات مهم اخلاقی است که ایشان را برجسته می‌کرد.

بی‌گمان آثار، برکات و نقش کم نظیر آن استاد برجسته و فقیه ربانی، به عنوان عالمی وارسته و بصیر در بسیاری از میادین مجاهدت در قبل و بعد از انقلاب، در پیش برندگی انقلاب و صیانت از آرمان‌های متعالی اسلام عزیز همواره در بین مجاهدان و خدمتگزاران صدیق تاریخ انقلاب اسلامی همچون نگینی برجسته خواهد درخشید.

اینجانب این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی، حوزه های علمیه، ارادتمندان و شاگردان و خصوصاً بیت مکرم و بازماندگان تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت و مغفرت و علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

"مرحوم آیت الله مصباح یزدی در مراسم رونمایی کتاب ستاره ی از غرب برای مهرشاد سهیلی آرزوی موفقیت و شهادت کرد."

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: