به گزارش برناازایلام ،در این نشست دبیر قهرمان سابق المپیک کشتی اظهارکرد: در گذشته ایلام یکی از قطبهای کشتی فرنگی بوده که میبایست با اجرای چندین برنامه مدون و ایجاد زیرساختها این قطب استعداد کشتی احیاء شود و فدراسیون آمادگی دارد تا همکاری در این امر مهم را به انجام رساند.

صادقیان شهردار ایلام نیز ضمن خوش آمدگویی به رئیس فدراسیون و هیات همراه به استان اظهار داشت: آمادگی لازم در شهرداری جهت همکاری در ایجاد چند خانه کشتی در محلات مختلف شهر علی الخصوص‌ محلات حاشیه نشین وجود دارد و انشاءالله این مهم با همکاری ادارات ذیربط و‌شهرداری ایلام محقق گردد.

صادقیان ادامه داد: ایلام در گذشته قهرمانان ملی کشتی را به کشور معرفی کرده که برای ایران اسلامی نیز افتخارآفرین بودند و امیدواریم با تقویت زیرساختها و رفع کاستی ها، این قطب استعداد کشتی باید به روزهای اوج خود برگردد.

وی در پایان گفت: شهرداری ایلام طی سه سال گذشته توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با برگزاری مسابقات ورزشی محله محور و‌ تقویت و حمایت از ورزش همگانی اقدامات موثری را جهت تقویت سلامت و مشارکت شهروندان در محلات به انجام رسانده که در یکسال گذشته بدلیل شیوع کرونا موقتا متوقف شده و انشاءالله پس از پایان همه گیری کرونا و بهبود شرایط بصورت جدی ادامه خواهد یافت.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: