به گزارش برنا از ایلام ، عبدالجبار حیدرزاده پس از سفر رئیس فدراسیون کشتی به استان ایلام عنوان کرد: علیرضا دبیر در این سفر دو روزه با سرپرست استانداری، امام جمعه و نماینده ولی فقیه، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شهردار، مدیر کل آموزش و پرورش و روُسای هیأت‌های کشتی شهرستان‌ها و مربیان فعال کشتی استان دیدار و گفتگو کرد.

او افزود: در دیدار رئیس فدراسیون کشتی با مسئولان، اعتبارات خوبی برای کشتی ایلام در نظر گرفته شد که به امید خدا در آینده در اختیار هیئت کشتی استان قرار خواهد گرفت.

رئیس هیأت کشتی ایلام با اشاره به اهمیت بحث تبلیغات و توجه رسانه‌ها به ورزش ملی اظهار داشت: با پیگیری‌های علیرضا دبیر و قول مساعد صدا و سیمای استان، به زودی برای ایجاد برنامه تلویزیونی با موضوع کشتی اقدامات لازم انجام خواهد شد.

حیدرزاده گفت: همچنین برنامه‌ها و تفاهم نامه‌های مشترک با سپاه پاسداران و آموزش و پرورش برای توسعه ورزش کشتی در استان در دست اقدام است.

وی در پایان تصریح کرد: یکی از مشکلات کشتی استان نبود وسیله نقلیه بود که با پیگیری و مساعد فدراسیون کشتی، مسئولان و بخش خصوصی به زودی یک دستگاه وسیله نقلیه برای هیأت کشتی استان خریداری خواهد شد تا در اعزام‌های تیمی به مسابقات کشوری مشکلی نداشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: