به گزارش برنا از سرابله ، در این آیین که با رعایت نکات بهداشتی به مناسبت ۱۲ اردیبهشت روز معلم برگزار شد، با لوح و هدایایی از خانواده شهدای دانش آموزی و معلمان بازنسشته قدردانی به عمل آمد.     کریمیان فرماندار چرداول گفت: اگر شهدای گرانقدر خون های پاک و مقدسشان را تقدیم این انقلاب نمی کردند به یقین امروز شاهد حاکمیت نظام جمهوری اسلامی، اقتدار، بالندگی و توسعه در کشور نبودیم.

او افزود: در عصر حاضر وظیفه ما و دانش آموزان است که با گام برداشتن در مسیر خودباوری و شکوه علمی ایران اسلامی، دین خود را به کشور و نظام اسلامی و شهدا ادا کنیم.

اوگفت: دانش آموزان و جوانان ایران اسلامی امروز نیزهمچون دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس لازم است با همان روحیه جهادی در سنگرعلم و دانش فعالیت کنند و کشور را به قله های رفیع پیشرفت و توسعه برسانند.

سعید رضا کریمیان در این آیین افزود:معلمان چراغ راهنمای جامعه هستند و نقش بی بدیلی در تربیت فرزندان این مرز و بوم بر عهده دارند

او افزود:تجلیل از بازنشستگان و فرهنگیان فرهیخته نباید تنها به روز خاص منحصر شود بلکه باید در طول سال از سوی مردم و مسوولان به نحو لازم صورت گیرد.

او اظهار کرد: توسعه و موفقیت یک شهرستان در بخش‌های مختلف مدیون فداکاری نیروی انسانی متدین و متخصص است که خروجی آموزش و پرورش از مدارس است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: