به گزارش برنا از ایلام ; حجت الاسلام امرایی امام جمعه چرداول در دیدار روز چهارشنبه با معتمدین وبزرگان چرداول  با بیان اینکه حفاظت از نظام اسلامی از اوجب واجبات بوده و اولویّت اول باید باشد، گفت: ماندگاری و حفظ نظام اسلامی درگرو حضور مردم است و نتیجه عدم حضور مردم در انتخابات، طمع دشمن به تمامیت کشور است و اینجاست که اهمیت حضور مردم رخ می‌نماید.

اوافزود: اینجا وظیفه است با تمام مشکلات و با قبول کوتاهی‌ها که وجود دارد علاج این است که پای صندوق رأی حاضر شویم و به درخواست دشمن نه بگوییم و با حمایت از نظام الهی دشمن را نامید وخوار کنیم

 امام جمعه چرداول تاکید کرد: بزرگان ومعتمدین در بطن زندگی مردم قرار دارند و ظیفه شرعی این عزیزان هست مردم را فرا بخوانند به شرکت در انتخابات، آبروتان را خرج اسلام و قرآن کنید. با دعوت مردم به رأی دادن نصرت به  اسلام و قرآن می‌کنید .

 او با اشاره به تلاش دشمن با استفاده از اهرم های تاثیر گذار مبنی برناامید کردن مردم در تعین سرنوشت وکمرنگ کردن انتخابات گفت: همه مردم الخصوص بزرگان ومعتمدین از باب وظیفه­ شرعی، در راستای ناامید سازی دشمن و تقویت انقلاب اسلامی باید مشارکت حداکثری در انتخابات را در اولویت اعمال خود قرار دهند.

امام جمعه چرداول گفت: مقام معظم رهبری فرمودند " بالاترین معروف حفظ نظام است که یکی از این معروف‌ها  شرکت در انتخابات است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: