به گزارش برنا، آموزش عالی و تحصیل در قبرس شمالی، فرصت بسیار مناسبی برای خارجی ها است ، زیرا فارغ التحصیلان دانشگاه های قبرس دیپلم هایی را دریافت می کنند که در سرتاسر جهان ثبت شده اند.

 

تعطیلات در قبرس شمالی چگونه است؟

قبرس شمالی واقعاً گوهر پنهان در دریای مدیترانه است. مناظر شاد و دست نخورده ، همراه با محلی های دوستانه ، کارهای بسیار زیاد و مکانهای عالی برای اقامت ، اطمینان حاصل کنید که تعطیلاتی خواهید داشت که هرگز فراموش نخواهید کرد.

چرا قبرس شمالی؟ - شمال یا جنوب؟

قبرس شمالی بخشی از اتحادیه اروپا نیست در درجه اول جزو مناطق ترکی است و از واحد پول لیر ترکیه استفاده می کند. برعکس قبرس جنوبی ، هیچ زنجیره بزرگ تجارت بین المللی در شمال وجود ندارد ، فقط مشاغل محلی و دوستانه هستند. قبرس شمالی نیز ساکت تر و دست نخورده تر از جنوب است ، و هنوز برای کسانی که می خواهند شب ها به بیرون از شهر بروند بسیار سرزنده است.

قبرس شمالی کجاست؟

قبرس شمالی دقیقاً زیر نقشه ترکیه واقع در نقشه ، در مجاور قبرس جنوبی و در دریای مدیترانه. قبرس شمالی حدود 1،295 مایل مربع مساحت دارد که کمی بیش از یک سوم جزیره قبرس است. بندر تاسوکو فقط 74 مایلی شمال قبرس است که از طریق بندر کرنیا با کشتی قایق می توان به آن رسید.

آیا قبرس شمالی در اروپا است؟

اگرچه قبرس شمالی از نظر جغرافیایی بخشی از اروپا است ، TRNC (قبرس ، طرف ترکیه) هنوز بخشی از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) نیست. قبرس جنوبی (قبرس ، طرف یونانی) بخشی از اتحادیه اروپا است.

آیا قبرس شمالی بخشی از ترکیه است؟

قبرس شمالی در زیر نقشه ترکیه واقع شده است و به زبان ترکی به نام جمهوری ترکی قبرس شمالی (TRNC) یا KKTC نیز شناخته می شود. زبان اصلی که در قبرس شمالی صحبت می شود ترکی است ، با این حال اکثر مردم انگلیسی نیز صحبت می کنند.

مزایای تحصیل در قبرس شمالی:

  • تحصیل در قبرس شمالی بر اساس استانداردهای مدرن اروپایی است ، بنابراین این یک فرصت عالی برای دریافت آموزش پیشرفته با قیمت مناسب است.
  • دیپلم های اخذ شده با تحصیل در قبرس شمالی مورد تائید کشورهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده می باشند ، بنابراین پس از آموزش به راحتی می توانید در یک شرکت بین المللی کار کنید.
  • انتخاب متنوع از تخصص ها در دانشگاه ها ، به شما این امکان را می دهد که با تحصیل در قبرس شمالی مدارک مورد نظر را بدست آورید
  • قبرس یک جزیره توریستی امن است ، بنابراین هیچ مشکلی برای زندگی در اینجا وجود نخواهد داشت.
  • شهروندان سایر کشورها برای تحصیل در قبرس شمالی به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند ، بنابراین این یک فرصت عالی برای بهبود مهارت های زبان خارجی آنها است ، و بنابراین در هر کشور دنیا احساس راحتی می کنند.
  • تحصیل در قبرس شمالی

هزینه زندگی در قبرس شمالی به چه شکل است؟

آموزش عالی و تحصیل در قبرس شمالی، فرصت بسیار مناسبی برای خارجی ها است ، زیرا فارغ التحصیلان دانشگاه های قبرس دیپلم هایی را دریافت می کنند که در سرتاسر جهان ثبت شده اند و حق اشتغال در شرکت ها و سازمان های برجسته بین المللی را می دهند. درباره فواید تحصیل در قبرس شمالی می توان جملات بسیار نوشت. اما ما سعی کردیم مهمترین جزئیاتی را که در انتخاب دانشگاه و یک کشور تحصیلی به شما کمک می کند را ، بیان کنیم.

شهریه دانشگاه برای تحصیل در قبرس شمالی TR

برای جذب و افزایش تعداد دانشجویان سایر کشورها ، دانشگاهها تخفیف هایی لحاظ می کنند، مثلا اگر از یک خانواده دو دانشجو وجود داشته باشد 50٪ کمک هزینه (تخفیف ) دریافت می کنند، و یا در صورت داشتن گواهینامه در مسابقات بین المللی و محلی نیز می توانید تخفیف بگیرید. همه این اقدامات باعث ایجاد انگیزه درافراد خارجی می شود و متقاضیان بیشماری برای استفاده از تخفیف، مدارک ارسال می کنند. دانشگاه ها یک بسته شهریه کامل را پیشنهاد می کنند این بسته شامل هزینه تحصیل در قبرس شمالی ، اقامت ، سه وعده غذایی در سال ، بیمه پزشکی است. با وجود چنین بسته هایی ، هزینه های سالانه 2 یا 3 برابر کاهش می یابد.همچنین می توانید شهریه ، محل اقامت و غیره را جداگانه پرداخت کنید. اما معمولا خارجی هایی که مکانی برای زندگی در این جزیره دارند، این کار را انجام می دهند. تجربه ها نشان داده که ، در سال اول همه خارجی ها بسته کامل آموزش را ترجیح می دهند.

تحصیل در قبرس شمالی

دانشگاه مدیترانه شرقی (Doğu Akdeniz Üniversitesi، Magosa):

دانشگاه مدیترانه شرقی که در سال 1979 تاسیس شد ، برنامه هایی را ارائه می دهد که کاملاً توسط شورای آموزش عالی ترکیه شناخته شده است. پس از اتمام زیرساخت های فیزیکی ، این دانشگاه در مساحت 2200 هکتار گسترش می یابد.

چشم اندازهای دانشگاه مدیترانه شرقی در حال توسعه و رشد بیشتر در موسسات دانشگاهی پیشرو در مناطق شرقی مدیترانه ، خاورمیانه و آفریقای شمالی است.

EMU بزرگترین دانشگاه ایالتی است

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس EMU که از سال 1979 تحصیلات عالی را با تمام برنامه های تأیید شده توسط شورای آموزش عالی ترکیه (YÖK) ارائه داده است ، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه دولتی قبرس شمالی است. EMU از طریق 95 برنامه کارشناسی و مدرسه و 77 برنامه کارشناسی ارشد و دکترا که توسط 11 دانشکده ، 5 مدرسه و زبان های خارجی و مدرسه مقدماتی انگلیسی ارائه شده است ، آموزش با کیفیت ارائه می دهد.

EMU آموزش در استانداردهای بین المللی را ارائه می دهد

EMU عضو کاملی از انجمن بین المللی دانشگاه ها ، انجمن دانشگاه های اروپا ، جامعه دانشگاه های مدیترانه و فدراسیون دانشگاه های جهان اسلام است. EMU که اهمیت ویژه ای به رسمیت شناختن بین المللی داده است ، مجوزهای مختلف سازمان های معتبر بین المللی را دریافت کرده است. EMU تنها یکی از پنج دانشگاه منطقه است که به ABET معتبر (هیئت اعتبار بخشی مهندسی و فناوری) در زمینه مهندسی اعطا شده است.

تحصیل در قبرس شمالی

دانشگاه بین المللی قبرس (Uluslararasra Kıbrıs Universitesi، Lefkoşa):

دانشگاه بین المللی قبرس (CIU) در سال 1997 تاسیس شد. که یک موسسه نوآور و مدرن است که به دانشجویان خود خدمات عالی بین المللی ارائه می دهد. تعهد اصلی دانشگاه با تمام فعالیتهای آکادمیک و اجتماعی خود ، تأمین امکانات آموزشی جهت برآوردن نیازهای یک جامعه تکنولوژیک مدرن است. بنابراین ، در حالی که این نیازها به طور گسترده تأمین می شود ، CIU یک سیاست مهم برای عملی و مرتبط ساختن دوره های خود ایجاد کرده است.

برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

هلدینگ 66 قبرس شمالی

دفتر ایران : فلکه سوم تهرانپارس - خیابان طاهری - ساختمان پزشکان طبقه دوم - واحد 25

 021-77711200

 دفتر ایران : شریعتی،بالاتر از تقاطع صدر، کوچه داد، پ ۱۷، واحد ۱۲

 0912-1079433

 دفتر قبرس : فاماگوستا ، گولسرین

00905338494714

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: