به گزارش برنا، در این گزارش قصد داریم به معرفی علم اکسپرت نویسی در بازار مالی فارکس و همچنین معرفی بهترین مرکز اموزش اکسپرت نویسی در کشور بپردازیم ، در ادامه با ما همراه باشید.

اکسپرت نویسی و اموزش زبان های برنامه نویسی تحت زبان اختصاصی MQL یکی از مهمترین و بالاترین سطوح معامله گری ، تحلیلگری و سرمایه گذاری در بازار جهانی فارکس بشمار می آید .

بواسطه اموزش اکسپرت نویسی و بکارگیری دستورات کدینگ MQL قادر خواهیم بود استراتژی و تکنیک معاملاتی خود را به یک ربات تبدیل کنیم که بدون نیاز به حضور ما می تواند در بازار فارکس و متناسب با استراتژِ معاملاتی ما فعالیت کند .

بواسطه استفاده از دستورات کدنویسی در زبان اختصاصی MQL می توانیم استراتژی و دستورات تحلیلی در بازار فارکس را به زبان کد و کامپیوتر در آوریم بگونه ای که این استراتژی توسط نرم افزار متاتریدر قابل اجرا خواهد بود .

برای نوستن دستورات برنامه نویسی تحت بستر MQL باید از یک محیط ویرایشگر کد با نام meta editor  استفاده نماییم ، کدهای برنامه نویسی mql در سه نسخه MQL3   و  MQL4  و  MQL5 برای عموم در دسترس میباشد و کاربر میتواند با بکارگیری این دستورات فرایند نگارش استراتژی معاملاتی خود را در بستر کد آغاز نماید . همچنین در محیط ویرایشگر کد MQL قادر خواهیم بود ابزارهایی همچون اندیکاتور ، اسیلاتور و اسکریپت ها را کد نویسی نماییم.

مزایای اکسپرت نویسی :

 1. عدم تاثیر پذیری از حیجانات روانی موجود در بازار
 2. اجرای خودکار دستورات معاملاتی در بازار و بدون نیاز به حضور کاربر
 3. قابلیت استفاده چندباره و همیشگی برای تعداد زیادی حساب
 4. سرعت بسیار بالا در اجرای دستورات
 5. امکان آزمودن استراتژی در گذشته بازار
 6. و ......

اموزش اکسپرت نویسی

بررسی و معرفی بهترین مرکز اموزش اکسپرت نویسی در کشور:

موسسه سهامیر با دارا بودن بالاترین رتبه اموزش تخصصی در زمینه اکسپرت نویسی بعنوان بهترین اموزشگاه اکسپرت نویسی در کشور بشمار می آید ، این مرکز اموزش عالی با سابقه 30 ساله در بازارهای سرمایه گذاری و معاملاتی فارکس و داشتن ربات های شناخته شده در سطح بین الملل میتواند یک گزینه مناسب برای گذراندن دوره اموزشی اکسپرت نویسی برای هر کسی باشد.

مزایای دوره های اموزش اکسپرت نویسی در سهامیر به شرح زیر عنوان میشود:

 • برگزاری دوره های اموزشی در بالاترین سطح علمی و تخصصی در کشور
 • پشتیبانی 6 ماهه و نظارت مستمر بر عملکرد دانشپذیر
 • برگذاری دوره های اموزش اکسپرت نویسی به سه طریق حضوری ، غیر حضوری و بسته های اموزش افلاین
 • امکانات مجهز اموزشی
 • برگزاری دوره های اموزش اکسپرت نویسی در دو نوبت صبح و عصر
 • برگزاری دوره های اموزش اکسپرت نویسی در دو گروه عمومی و خصوصی
 • برگزاری دوره های اموزش اکسپرت نویسی در دو ترم کوتاه مدت و یا میان مدت
 • اعطای گواهینامه بین المللی در حوزه اکسپرت نویسی
 • همکاری با مراکز بین المللی و  سرمایه گذاری همچون UNINANCE اروپا

با اندکی تحقیق و بررسی در خصوص این موسسه دریافتیم که هم اکنون سهامیر بعنوان تخصصی ترین مرکز با سابقه در کشور بوده که میتواند دوره های اصولی و استاندارد را در حوزه اکسپرت نویسی برای عموم برگزار کند و همچنین میتواند از سهامیر بعنوان بهترین انتخاب برای متقاضیان فراگیری علم اکسپرت نویسی نام برد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: