به گزارش برنا، لینک های دانلود قسمت چهارم سریال قورباغه، قسمت دوم سریال ملکه گدایان و همچنین قسمت ششم تاک شو همرفیق در ادامه این مطلب درج شده است.

در قسمت سوم قورباغه چه گذشت؟

اکنون 7 ماه از آن شبی که رامین با دوستانش دست به سرقت از گاوصندوق ویلای نوری می زند می گذرد. وی از زندان آزاد شده و به دلیل مسایلی که قبل از شب سرقت و در واقع کشتن مامور پلیس به وجود می آید، وی به دنبال خارج شدن قاچاقی از کشور است. ولی در این میان دو مشکل دارد. یکی این که برادر یکی از دوستانش که در آن شب مذکور در جریان سرقت کشته شده بود به نزد او می آید و از او جق سکوت می خواهد. مشکل دوم وی نداشتن پول جهت درست کردن پاسپورت جعلی است. به همین جهت است که او یک بار دیگر تصمیم می گیرد که به داخل آن ویلا برود و این باز از نوری باج خواهی کند. بعدا مشخص می شود که این دو از دوستان دوران مدرسه هم بوده اند. در یک مدرسه تیزهوشان همکلاسی بوده اند. به هر حال وی به ویلای مذکور می رود و اظهار می کند که در آن شبی که او را با هیپنوتیزم کردن دوستانش، توانسته آن دو را بکشد به دلیل این که خودش قبلش در سمت راست بدنش بوده، جان سالم به در برده است. او حتی برای آوردن مدرک و مصر بودن در خواسته خود فیلم ضبظ شده از روزی که در ماشین افراد نوری جهت حمل و نقل و کشته شدن خودش بود را نیز پحش می کند. گرچه در همین لحظه یکی از آدم های نوری، گوشی اش را به درون آب می اندازد ولی او می گوید که چندین نسخه دیگر از فیلم مذکور نیز در اختیار افراد مورد اعتمادش قرار داده است.

در این هنگام است که نوری راضی می شود و به افرادش می گوید که کیف رامین را پر از پول کنند، به قدری که جای سوزن انداختن در کیف نباشد ولی به شرطی که دیگر دردسری برایشان نداشته باشد. رامین نمی پذیرد و می گوید که باید با دلار پر بشوند و نه با تومان. نوری باز هم زیر بار نمی رود. و می گوید با تومان پر کنید. در نهایت ولی فرد باجگیر به جز گرفتن کیف پر از اسکانس، ماشین مدل بالایی که در ویلا است و همچنین یک گوشی را (به دلیل این که گوشی خودش را در آب انداخته بودند) را نیز مطالبه می کند و با همان ماشین فرار می کنند.

از این جا به بعد برادر دوست رامین در فکر فروختن رامین می افتد و وی را به پلیس ها لو می دهد. رامین در حالی که به شخصی پولی معادل 5 هزار دلار می دهد تا ظرف یک هفته برایش پاسپورت جعلی درست کنند، متوجه لورفتن خود می شود و به بهانه ای که می خواهد برایش مواد بخرد او را به پایین شهر و محله های دور افتاده و فقیر نشین و جایگاهی که پاتوق معتادها نیز است می برد.. جایی که با محله متروکه معتادهای تزریقی روبرو بودیم که چیزی به نام زندگی را تجربه نمی کردند. در همین حال ولی با دادن مقادیری پول به مسوول آن جا که به بیماران، مواد تزریق می کرد، پس از تزریق مواد او، آمپول دیگری که احتمالا حاوی سم بوده را به او تزریق می کند و بدین ترتیب وی کشته می شود.

حال باید دید که در قسمت چهارم از سریال قورباغه چه اتفاقاتی می افتد. در ادامه این نوشتار و سطرهای پایین، لینک دانلود قسمت 4 قورباغه با 5 کیفیت گوناگون از سایت بسیار خوب کول دانلود درج شده است. لازم به ذکر است که سریال قورباغه با کیفیت Bluray 4k و همچنین صدی 6 کاناله انکود و در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نخستین بار است که برای یک اثر ایرانی چنین اتفاقی رخ می دهد!

دانلود قانونی: قسمت چهارم سریال قورباغه

سریال ملکه گدایان

در قسمت اول از سریال ملکه گدایان چه اتفاقاتی رخ داد؟

سریال با تصاویر زیبایی از کشور ترکیه و گفتگوی مادر و دختری در یک اتوموبیل لوکس شروع می‌شود که برای گرفتن جشن عروسی اش با پسر خسرو خان به نام البرز به ترکیه آمده اند. گفتگوی مادر و دختر حول محور بی پولی و نداریشان و در عوض پولدار بودن البرز می گذرد. سکانس بعدی با تصویر و گفتگوی البرز و مادرش با بازی پانته آ بهرام می گذرد.

به سکانس ماشین مدل بالا و گفتگوی مادر و دختر بر می گردیم، مادر اظهار می کند که اگر به خاطر کاری که خسرو خان برای پدرت انجام داده مجبور به ازدواج هستی این کار را انجام نده ولی دختر با قاطعیت اعلام می کند که عاشق البرز است. این گفته مادر ظاهرا به اقدامی که خسرو خان در گذشته ها انجام داده است و باعث نجات جان وی شده است.

البرز و نامزدش سارا در یک کشتی در حال گفتگو و آماده شدن تدارک عروسیشان و صرف صبحانه با مادرانشان هستند. عروسی مجلل و زرث و برق البرز و نامزدش با استرس دیر آمدن پدر البرز و در نهایت شنیدن خبر سکته وی بهم می خورد و کنسل می شود.

البرز و سارا در هتل در حال آماده شدن و برگشت به ایران هستند، همه نگران خروج غیر قانونی البرز هستند که قصد دارد غیر قانونی از ترکیه خارج و وارد ایران شود. البرز به همراه دیگر مهاجران به صورت قاچاق در یک ماشین حامل مواد نفتی در حال عبور از مرز است، پس از رسیدن به مقصد آن ها را نگه می دارند تا خانواده هایشان بقیه پول را واریز کنند.

البرز هر چه با سارا تماس می گیرد بدون پاسخ می ماند و در نهایت و پس از تماس های مکرر و در عین ناباوری سارا عنوان می کند که البرز را نمی شناسد. البرز یکه و تنها در یک انبار کهنه و قدیمی به وسیله آن باند خلافکار که کار جعل پاسپورت انجام می دهند، زندانی می‌ شود و .... این خود باعث شکل گیری داستان اصلی ملکه گدایان می شود.

حال بهتر است که به تماشای ملکه گدایان در قسمت دوم بنشینیم تا با جزییات بیشتری از داستان آشنا شویم.

دریافت لینک: قسمت دوم سریال ملکه گدایان

همرفیق

همرفیق با اجرای شهاب حسینی و نویسندگی سروش صحت ساخته می شود. مهمان های قسمت های پیشین برنامه همرفیق به ترتیب نوید محمدزاده، وحید جلیلوند، هوتن شکیبا، بهرام افشاری، پژمان جمشیدی، سام درخشانی، فاطمه معتمدآریا، مرضیه برومند، محسن تنابنده و احمد مهرانفر بودند.

از میان قسمت های قبلی همرفیق، قسمت سوم (مهمان: پژمان جمشیدی) و پنجم (مهمان: محسن تنابنده) بیشترین تعداد دانلود را داشته بودند که آن هم به دلیل نوع کارکترها و محتوای طنز و کمدی شرکت کنندگانش بوده است. حال در این هفته همرفیق به قسمت ششم از خود رسیده است که پیشنهاد می کنیم حتما به تماشای این برنامه بنشینید..

دریافت لینک: قسمت ششم همرفیق

در پایان پیشنهادی برای شما داریم، اگر علاقمند به آثار شبکه نمایش خانگی هستید، از فیلم ها و سریال های جدید ایرانی گرفته تا سریال ها و فیلم های سینمایی روز دنیا با دوبله پارسی، بدین منظور شما را دعوت به بازدید از سایت بسیار خوب و به روز کول دانلود می نماییم. این سایت علاوه بر در اختیار گذاشتن تمامی آثار ایرانی، عناوین خارجی را نیز با دوبله و البته بازبینی بر روی پایگاه اینترنتی خود بارگزاری می کند تا بتوانید در کنار خانواده و جمع گرم و صمیمانه آن ها به تماشای بهترین آثار بپردازید. همچنین سایت کول دانلود شما را در جریان تمامی اخبار مربوط به ساخت؛ زمان اکران و پخش این آثار نیز می گذارد و از همه نظر شما را به روز نگه می دارد که موردی را از دست ندهید. لازم به ذکر است که ترافیک و حجم دانلودی شما برای این سریال و سایر آثار سایت ما نیم بها است.

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی لینکی که در ادامه می آید به صفحه مخصوص دانلود سریال های ایرانی و خارجی جدید دسترسی داشته باشید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: