به گزارش برنا، اموزش بورس این روز ها بسیار مورد توجه عموم افراد و علاقه مندان به بازار بورس کشور قرار گرفته است بنابر این امروز تصمیم گرفتیم طی یک گزارش به بررسی و معرفی بهترین اموزشگاه بورس کشور بپردازیم . در ادامه برای شناخت بهترین مرکز اموزش بورس همراه ما باشید.

طی نظرات مثبت کاربران و بررسی های انجام شده از موسسات و مراکز اموزشی در سطح کشور با موسسه اموزش عالی سهامیر آشنا شدیم ، این موسسه از سال 1371 در بازار بورس و سرمایه گذاری کشور فعالیت داشته و هم اکنون بعنوان یکی از برترین مراجع اموزش عالی کشور در حوزه اموزش بورس و بازارهای سرمایه گذاری شناخته میشود  .

سهامیر با داشتن بالاترین سطح علمی کشور در حوزه مالی ، سرمایه گذاری ، تحلیلگری و معامله گری هم اکنون یک مرجع رسمی و شناخته شده در بازارهای سرمایه گذاری میباشد . این مجموعه با برگزاری دوره های اکادمیک و کاملا حرفه در زمینه بورس  ، بازار فارکس ، دوره های تحلیلگری و معامله گری و ... یک گزینه مناسب و بهترین انتخاب برای هر کسی میباشد .

طریقه برگزاری دوره های اموزشی در مرکز سهامیر :

طی بررسی های انجام شده متوجه شدیم دوره های اموزش بورس در مجموعه سهامیر هم اکنون به 3 طریق برگزار میشود که در ادامه به معرفی انها می پردازیم :

  1. آموزش حضوری و آکادمیک بورس : متقاضیان برای شرکت در دوره های حضوری میبایست حتما در محل فیزیکی مرکز حاضر شوند .
  2. اموزش انلاین و غیر حضوری بورس : متقاضیان برای شرکت در دوره های اموزش انلاین بورس میتوانند بواسطه یک دستگاه کامپیوتر و یا حتی تلفن همراه در کلاس حضور داشته باشند .
  3. بسته های اموزش افلاین ( پکیج بورس ) : بسته های اموزش بورس بصورت پکیج اموزش اکنون در دسترس عموم متقاضیان قرار دارد .

در مجموعه سهامیر دوره های اموزشی با شرایط ترمیک ( میان مدت ) و دوره های اموزش کوتاه مدت برای متقاضیان شهرستانی برگزار میشود . همچنین از لحاظ شرایط کلاس های اموزشی در این موسسه به دو روش اقدام میشود که در ادامه گزارش توضیح خواهیم داد .

  1. اموزش خصوصی بورس : در دوره اموزش خصوصی بورس کلیه متقاضیان و علاقه مندان در گروه های 3 نفره وارد کلاس میشوند ، این دوره ها از لحاظ تعداد نفرات بصورت خصوصی برگزار میشود .
  2. اموزش عمومی بورس : در دوره های عمومی اموزش بورس کلیه دانشپذیران در گروه های 20 نفره به کلاس وارد میشوند و این شرایط با توجه به تعداد نفرات بالای دانشپذیران بصورت عمومی است.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: