به گزارش برنا، تازه ترین قسمت سریال زخم کاری همینک آماده توزیع و دانلود شده است. لینک دانلود قسمت دوم سریال زخم کاری در ادامه این نوشتار درج شده است. همچنین شایان توجه است که به جز قسمت 2 زخم کاری، قسمت 16 میخواهم زنده بمانم، قسمت 2 فصل 2 ملکه گدایان و قسمت 15 گیسو هم در هفته جاری پخش خواهند شد. شما می توانید همگی این عناوین را از سایت کول دانلود، دانلود یا تماشا نمایید.

  • قسمت 2 زخم کاری

قسمت اول سریال زخم کاری در هفته گذشته پخش شد. سریالی که به نظر می رسد با توجه به قصه پربار و فیلمنامه قوی که دارد بتواند در هفته آتی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. داستان منسجم زخم کاری را باید به این دلیل دانست که در واقع این اثر برگرفته از کتاب رمان 20 زخم کاری نوشته محمود حسینی زاد می باشد.

جهت دانلود قسمت دوم سریال زخم کاری به لینک زیر:

دانلود قسمت دوم سریال زخم کاری

و همچنین سایر قسمت های آن به این لینک مراجعه کنید:

دانلود سریال زخم کاری

در قسمت اول زخم کاری چه اتفاقاتی رخ داد؟ / خلاصه داستان قسمت 1

مالک مالکی (با بازی جواد عزتی) که در گذشته زندگی سخت و فقیرانه ای داشته، پس از مرگ پدر با کمک پسر عمویش ابراهیم (با بازی سیاوش تهمورس) برای ادامه تحصیل به خارج رفته و اکنون به ایران بازگشته و با سمیرا ریزآبادی (با بازی رعنا آزادی ور) ازدواج می کند. سپس مالکی جذب تشکیلات ابراهیم شده و برای شرکت او کار می کند. در یکی از این پروژه ها وی موفق می شود که یک قرارداد بسیار پرسود و منفعت دار را از سمت شرکت با شرکای خارجی منعقد کند. ابراهیم پس از این واقعه به شدت به مالکی علاقمند شده و به او که در واقع پسر عمویش نیز است، بخشی از تشکیلات شرکتش در دوبی و کیش را اهدا می کند. چیزی که به مذاق پسر ابراهیم (به نام ناصر و با بازی سعید چنگیزیان) و باقی شرکت اصلا خوش نمی آید و به نظر می رسد در قسمت های دیگر همین دشمنی دست مایه باقی اتفاقات سریال خواهد بود.

زخم کاری را محمدحسین مهدویان در اواخر سال 99 با حضور بازیگرانی چون جواد عزتی , رعنا آزادی ور , الهه حصاری , هانیه توسلی , سعید چنگیزیان، عباس جمشیدی ‌فر، مهدی زمین‌ پرداز، امیرحسین هاشمی، کاظم هژیر آزاد، منو چهر علیپور، مه ‌لقا باقری، مایده تهماسبی , سیاوش تهمورث , مرتضا امینی ‌تبار , سارا حاتمی , نیوشا علی ‌پور و مه‌یاس پازوکی استارت زده بود.

در خلاصه داستان زخم کاری آمده است: «من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟ – قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه شونو پیدا می کنن. – اگه به تهش برسن. – بلد باشن می رسن.»

  • قسمت 16 میخواهم زنده بمانم

در هفته گذشته سریال میخواهم زنده بمانم به درخواست و دستور نیروی انتظامی توقیف شد. دلیل این اتفاق چه بود؟ ماجرای این سریال در دهه ۶۰ روایت می شود. یکی از شخصیت های اصلی داستان که امیر شایگان (با بازی حامد بهداد) می باشد با زد و بند ها و روابطی که با یکی دو تن از افسران ارشد شهربانی دارد، قانون شکنی های بسیاری می کند و با این پارتی بازی ها و افرادی که دارد رو به فساد می رود. احتمالا اعتراض نیروی انتظامی به این مورد است که چرا یک افسر شهربانی (در دهه ۶۰ هنوز ناجا شکل نگرفته بود و در قالب شهربانی فعالیت می داشته است) به چنین فسادی رو آورده است و بنابراین این سریال تصویر بد و نا به هنجاری را از پلیس به نمایش گذارده است. کاربران قطعا به یاد دارند که همین چند ماه پیش نیز سریال قورباغه درست در آستانه پخش، توقیف شد. یکی از دلایل توقیف این سریال، به گفته برخی “وجود سکانس پلیس کشی” در قسمت ۱ سریال بوده است و با این گزاره که کشتن پلیس، بدآموزی دارد و مردم را ترغیب به این کار می کند، این سکانس در نهایت سانسور و از اپیزود ۱ قورباغه حذف شد. درباره میخواهم زنده بمانم نیز در نهایت با گذشت سه روز، این سریال رفع توقیف شد و به پخش خود ادامه داد.

سریال میخواهم زنده بمانم

اکنون قسمت 16 سریال می خواهم زنده بمانم قرار است که در سایت کول دانلود پخش و توزیع شود و شما می توانید با کلیک بر لینکی که در ادامه می آید به این سریال جذاب و تماشایی دسترسی داشته باشید.

جهت دانلود قسمت 16 شانزدهم سریال میخواهم زنده بمانم و همچنین سایر قسمت های آن بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود قسمت 16 میخواهم زنده بمانم

در قسمت های پیشین سریال می خواهم زنده بمانم چه اتفاقاتی رخ داد؟

در یکی دو قسمت آخر میخواهم زنده بمانم ما شاهد اوج گیری پرونده امیر شایگان بودیم. وی همچنان به روند سالیان سال خود در جهت حذف تمامی کسانی که مقابل راه او قرار می گیرند، ادامه می دهد. پس از شلیک به سمت فرخی، بهمن دشتی را نیز به همین سرنوشت دچار می کند. گرچه دشتی زنده می ماند ولی در ملاقاتی دیگر در یکی از مخروبه ها و مخفیگاه های شایگان، وی به دشتی شلیک کرده و این بار او را به هلاکت می رساند. باید دید که این زیاده خواهی های وی تا به کجا قرار است تدوام داشته باشد، بدون این که لو رود. البته باید به وضعیت کنونی نادر نیز اشاره کرد که وی هم به دنبال فرصتی مناسب است تا باری دیگر از شایگان انتقام بگیرد. نادر در قسمت های گذشته، پدر شایگان را کشته بود ولی هنوز دست بردار نیست.

 در قسمت های گذشته نیز از یک سو با ادامه جاه طلبی ها و اعمال فساد شایگان تا مرحله سوقصد به فرخی و از سویی دیگر با درگیری های بی پایان کاوه و عماد با مفتاح همراه بود. این کش و قوس ها تا مرحله ای پیش رفت که عماد در نهایت کشته می شود. کاوه که به پول هنگفتی رسیده است در صدد ترک کشور و مهاجرت به آلمان به همراه شیوا می باشد. باید دید که وی موفق به خروج از کشور خواهد شد یا پیش از این که چنین اتفاقی رخ بدهد، باز هم سروکله مفتاح و تیمش پیدا خواهد شد!

  • قسمت 21 ملکه گدایان / قسمت دوم فصل دوم ملکه گدایان

پرطرفدارترین سریال ماه گذشته شبکه نمایش خانگی ملکه گدایان پس از پخش 19 قسمت و پشت سر گذاشتن فصل اول و در پی آن 3 هفته غیبت، همینک وارد فاز دوم شده است. قسمت 21 یا قسمت 2 از فصل 2 ملکه گدایان  در سایت کول دانلود پخش می شود. گفتنی است که فصل دوم ملکه گدایان در قالب 11 قسمت در سایت کول دانلود عرضه خواهد شد.

سریال ملکه گدایان

جهت دانلود قسمت 21 سریال ملکه گدایان (قسمت دوم فصل 2 ملکه گدایان) و همچنین دانلود سایر قسمت های این سریال تماشایی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود قسمت دوم فصل دوم ملکه گدایان

در قسمت های قبلی ملکه گدایان چه اتفاقاتی رخ داد؟

در قسمت های اخیر ملکه گدایان البرز و خورشید بالاخره موفق می شوند با همه دسیسه ها و سنگ پراکنی های شبیر و ملکه، همدیگر را ملاقات کنند. البرز در کودکی زمانی که گم شده بود به گفته پدرش در یک پارک و در یک جای مشخصی همیشه حضور پیدا می کرده است و این بار نیز وی همین توصیه پدرش را انجام می دهد تا بتواند بلکه باز هم به خانواده اش برسد.

  • قسمت 15 سریال گیسو

فصل دوم عاشقانه (با نام فرعی گیسو) به کارگردانی منوچهر هادی و با حضور انبوهی از سوپراستارهای مشهور و نامی سینمای ایران از جمله ساره بیات، محمدرضا گلزار، هومن سیدی، حسین یاری، هانیه توسلی، بهاره رهنما، مسعود رایگان، شمسی فضل‌ الهی، سانیا سالاری، علیرضا زمانی ‌‌نسب، آزاده ریاضی، بیژن امکانیان، سید جمشید حسینی و همچنین بازیگر زن ایتالیایی جولیا پانلی تولید و آغاز به پخش شده است.

سریال گیسو

حال قسمت 15 سریال گیسو به مرحله پخش و توزیع در سایت کول دانلود رسیده است که شما می توانید با کلیک بر لینکی که در ادامه می آید به این سریال جذاب و تماشایی دسترسی داشته باشید تا علاوه بر دانلود آن، به لینک پخش آنلاین آن نیز دست یابید.

جهت دانلود قسمت 15 پانزدهم سریال گیسو (عاشقانه 2) و همچنین دیگر قسمت های این سریال بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود قسمت 15 سریال گیسو

در قسمت های پیشین گیسو چه اتفاقاتی رخ داد؟

در قسمت های گذشته گیسو سرانجام لوسیا به مادرش می رسد. مادر وی که در واقع افرا (با بازی بهاره رهنما می باشد) یک زن پولدار (به واسطه ازدواج دومش با یک فرد تاجر) می باشد. وقتی که پیمان این قضیه را می فهمد سعی وافر دارد تا بتواند مژدگانی بزرگ و هنگفتی را از وی دریافت کند. در سمت دیگر داستان پرونده حاج یونس به مرحله پیچیده تری وارد می شود. گرچه پلیس ها با پذیرفتن وثیقه، محسن را آزاد می کنند ولی حلقه محاصره را به یونس شکیبا تنگ تر می کنند. یونس فرار کرده، محسن و خانواده اش نیز به پیشنهاد پدر به فکر مهاجرت به ترکیه هستند. باید دید که این داستان ها نهایت به کجا ختم خواهد شد.

از سویی کتی همچنان با مالک قبلی رستورانش درگیری دارد. به نظر می رسد که کارکتر گیسوهنوز زنده است و با تغییر قیافه به ایفای نقش پرداخته است. در این میان احتمالا پس از تصادفی که در قسمت 1 گیسو رخ می دهد، گیسو به دلیل سوختگی، مجبور به جراحی پلاستیک صورت می شود و به همین سبب چهره اش با تغییراتی روبرو می شود. شواهد و مدارکی وجود دارد که بر پایه آن ها گفته می شود که به احتمال زیاد کتایون (هانیه توسلی) شخصیت داستان همان گیسوی فصل اول (مهناز افشار) می باشد که با عمل جراحی تغییر قیافه داده! حال باید منتظر ماند تا در قسمت های آتی شاهد اتفاقات های جدید و غیر منتظره باشیم.

منبع: وبسایت CoolDl.Net

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: